Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt Maewan to cztery lata, wieloetapowej, podróży dookoła świata.

Narty, wspinaczka górska, skitury i freeride na nartach.

Pomysłodawcą jest Erwan Le Lann, który jednocześnie pełni funkcję kapitana jachtu Maewan. Wraz ze swoim zespołem ma na celu opłynąć kulę ziemską w poszukiwaniu dziewiczych linii narciarskich ale nie tylko...

Poniższy film opowiada o pierwszej części ich przygód, między Islandią i Grenlandią, z załogą złożoną między innymi z eksperta żeglarskiego, ekstremalnych narciarz freeride, alpinisty i kamerzysty.

Poruszają się w nim wzdłuż wybrzeża Grenlandii, co robią?

Spójrzcie!

Ten film po prostu powala i miażdży!

Opowieść...

...ujęcia z jachtu w czasie sztormu, ujęcia ze szczytu masztu...a potem Grenlandia, skitury, przepiękne Góry i zjazdy!

Mistrzostwo Świata.

Filmik jest świeżutki - został opublikowany jakiś miesiąc temu.

Się chłopaki z Francji bawią...

Tłumaczenie z francuskiego na angielski tylko wchodząc na filmik bezpośrednio do kanału You Tube.

[video=youtube;oPv8PepssRo]

Edytowane przez marboru
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też filmik bardzo się spodobał :) dlatego chciałem się podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi sprzętu w temacie o minimalizmie skiturowym ;), bo warto podpatrywać na jakim sprzęcie realizują takie przygody :). Kto wie, może w przyszłym roku będziemy mieli namiastkę takiej tury :), ale nie chcę zapeszać :P. W pewnym towarzystwie strach się przyznawać czego się pragnie :P, bo ani się oglądniesz, a siedzisz w schronisku nad Popradzkim Stawem, albo jedziesz już w aucie do Matreier Tauernhaus i startujesz na lodowiec :), ewentualnie jesteś już zapisany na listę sail & ski :P, a w najgorszym wypadku zostajesz uprowadzony i budzisz się nago w kolejce gondoli :). Boję się wieczorem zamknąć oczy, ponieważ wspomniałem kiedyś "sadyście" o północnej ścianie Mont Blanc i Elbrusie :). Czy aby czasami rano nie obudzę się w Refuge des Grands Mulets albo pod Prijut 11? :)

Pozdrawiam

Tomek

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek z całego serca Wam życzę, tego typu wypraw - w nieznane.

Jesteście bliżej niż Wam się wydaje, by realizować ambitne plany i cele :cheerful:

Z miłą chęcią obejrzę relacje, filmiki od "Tubylców", Chłopaków z Foruma :happy:

Samemu raczej jestem oglądaczem niż realizatorem...

...jeszcze za słabo jeżdżę i za mało doświadczenia - może kiedyś? Kto wie, co na stare lata człowiekowi przyjdzie do głowy :wink:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też filmik bardzo się spodobał :) dlatego chciałem się podzielić spostrzeżeniami dotyczącymi sprzętu w temacie o minimalizmie skiturowym ;), bo warto podpatrywać na jakim sprzęcie realizują takie przygody :). Kto wie, może w przyszłym roku będziemy mieli namiastkę takiej tury :), ale nie chcę zapeszać :P. W pewnym towarzystwie strach się przyznawać czego się pragnie :P, bo ani się oglądniesz, a siedzisz w schronisku nad Popradzkim Stawem, albo jedziesz już w aucie do Matreier Tauernhaus i startujesz na lodowiec :), ewentualnie jesteś już zapisany na listę sail & ski :P, a w najgorszym wypadku zostajesz uprowadzony i budzisz się nago w kolejce gondoli :). Boję się wieczorem zamknąć oczy, ponieważ wspomniałem kiedyś "sadyście" o północnej ścianie Mont Blanc i Elbrusie :). Czy aby czasami rano nie obudzę się w Refuge des Grands Mulets albo pod Prijut 11? :)

Pozdrawiam

Tomek

Film super -chłopaki potrafią jeździć i poruszać się w górach...

Zauważyłem Verticale, ATK i Kingpiny - narty szerokie (koło 100).

A w kwestii "porwań" - nigdy nie wiadomo kiedy coś może się skończyć - pomysłów jest dużo a czasu tak mało. Czyli chwytaj karpia:biggrin:.

Pozdro

Wiesiek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...