Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kształt forum


turim

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy nie męczy was obecna forma forum?? chodzi mi o to że każdy post trzeba otwierać osobno co po 5 minutach doprowadza mnie do szału. Nie można by tego zrobić tak jak np. na forum narciarskim www.enarty.pl tam wygląda to tak jak wszyscy lubimy, czytanie wątków jest łatwe i szybkie, niestety niema tam w ogóle ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kształt forum

ja mam tak ustawione ze "na dzien dobry" widze drzewko z wszystkimi watkami a jak klikne to rozwijaja mi sie wszystkie posty z danego watku, to jest tylko kwestia ustawienia opcji, jak to zrobilem juz nie pamietam ale pogrzeb w opcjach to znajdziesz, dziala tylko wtedy jak jestes zalogowany, chyba taka byla intencja (prawda JC?) jak juz cie wkurza forma forum na maksa no to sie logujesz i przegladasz po ludzku, bez zalogowania rzeczywiscie przegadanie jest bardzo wkurzajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kształt forum

Chodzi Wam o PhpBB ... Tutaj ja załozyłem forum swojej szkoły www.fora.pl :) Mozna by było założyć Panie Jacku i zrobić odnośnik, że zamiast www.skionline.mojeforum.pl to zrobiś www.skionline.pl/forum :):):) Więc adres byłby ten sam a system wygodniejszy :)

Chociaż ja już się przyzwyczaiłem i nie narzekam, bo to forum jest chociaż inne od reszty :)

Pozdrówka - Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...