Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dziwny jest ten skitest. A może się mylę?!


woyto

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dziwnie się to wszystko zaczyna niekrystalizować!

1.Nie rozumiem pomyłki w kwesti Fischera. Seniores priores! Bym wręcz zakrzyczeć chciał!!!

2. Nie rozumiem pomyłki w kwesti SL: Volkl a niby Atomic Racetigerrrrrr.?!?!?

3. Nie rozumiem rozbieżności cenowych. Total Fatality!!!

4. Dziwna pozycja Dynamica przecie wiecie, że Anatomic im wszystko kroi, zbyt duża dysproporcja w stosunku do roku ubiegłego! Zastanawiające?Pomimo wprowadzenia profilu B5.

Łączę Pozdrowienia

one of the skimaniack's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten skitest. A może się mylę?!

Odnosnie Dynamica to wyniki zesłoroczne były bardzo niepoprawne politycznie ;-) Jak uzasadnic kientom, że narta za 1,5 tys. jest lepsza od tych za 3,0 tys. W tym roku juz jest wszystko OK drozsze z przodu tansze z tytułu a wyjatkiem potwierdzającym regule jest fischer...

Pozdr,

gira

Edytowane przez gira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten skitest. A może się mylę?!

Moim zdaniem palme pierszenstwa ma elan.Atomic doskonaly jak zwykle. Volkl 05/06 gorszy od modelu z zeszlego roku. Fischer cienienki od trrzech ,albo czterech lat.Jest na topie za sprawa dobrej reklamy.Na dynamicu jezdzi moj kumpel mistrz polski w zawodach PZN pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten skitest. A może się mylę?!

Hmmm, ciekawa opinia :))))))

Na szczescie sa jeszcze inne osoby, ktore maja cos wiecej i na pewno bardziej rozsadnie do powiedzenia.

Co do tych Dynamicow, to ciekaw jestem co to za zawody i jaki mistrz, bo o ile mnie pamiec nie myli to Mistrzem Polski Instruktorow jest kto inny i bynajmniej nei jezdzacy na elanach.

Mimo tego Elan -> respect - wy wiecie czemu !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten skitest. A może się mylę?!

Ja przepraszam ze sie wtrace ale temat mie interesuje zywotnie bo musze niedlugo zonci narty nabyc. A propos dynastarow - troche sie gubie. Omeglass sa w kategorii Race Kobiety. Czy to znaczy ze dla mnie to one juz nie sa? Jakis kroj damski jest czy jak?

Mam przed soba ski test DSV 2006 i tam jest tylko jedna grupa slalomek, za to raczej takich dla zwyklych zjadaczy chleba. I tam te Omeglassy wygrywaja z wszystkimi innymi - stad moje zainteresowanie. A w tym austria test to co to za sprawiedliwosc ze Fisher wystawia Worldcup SL do grup plci obojga, a taki Atomic czy Dynastar desygnuje do babskiej grupy nizsze modele?

pozdr

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten skitest. A może się mylę?!

Zaraz przypatrz się dobrze. W kategorii Race Mężczyźni jest narta Omeglass Comp, a nie Omeglass. To po pierwsze. Po drugie gdzie jest napisane, że nie możesz na nich jeździć? Może jak sobie wybierzesz narty w kwiatki to kilku panów oglądnie się za Tobą i być może z podziwu...

Jak możesz zauważyć inne firmy wystawiły do testu ten sam model w obu kategoriach damskiej i męskiej, a ocena należała do testerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...