Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

buty lange ???


rpm8

Rekomendowane odpowiedzi

buty lange ???

Ja używam tych butów od 2 sezonów. Nie mają żadnych bajerów do chodzenia. To tak naprawdę skorupa, wkładka i 4 klamry. Dobrze się w nich jeździ, spaceruje fatalnie:-) Kupiłbym je jeszcze raz. Sprawdź czy nie masz zbyt szerokiej stopy, ponieważ one są dość wąskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty lange ???

Wcale nie takie twarde, zupełnie inne niż to do czego Lange przyzwyczaiło w starszych modelach.

Wąskie też raczej już nie (nie mówmy tu o wersjach Worldcup)

Ogólnie mam wrażenie że w konkurencji na tym samym poziomie cenowym można znaleźć ciakawsze propozycje o lepszym dopasowaniu do stopy

I mówię to choć sam używam Langów (kilkuletnich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty lange ???

Jeżeli chodzi o dopasowanie to bardzo indywidualna sprawa. Ja kupiłem Lange bo jednak są węższe niż porównywalne modele innych firm. Co z tego że Salomon oferował w porównywalnej cenie bardziej zbajerowane buty jak moja noga po prostu w nich 'latała'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty lange ???

między twardością a wygodą nie powinno być wiele wspólnego. W tym modelu powinny być już dwie szerokości buta do wyboru. LF - low fit - i MF -..... Przynajmniej sezon w tył tak było. Ski walk w sportowych butach to faktycznie nie całkiem dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...