Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Sportego360
      Hej Wszystkim.
      Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle  (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.
      Najprościej byłoby przyporządkować ośrodek do emotikona, ale nie wiem czy nie będzie to naruszenie regulaminu. Nie chciałbym też by ktoś pomyślał, że chce głosowanie wykorzystać by zdobyć tu punkty aktywności. Bynajmniej. Ten sposób wydaje mi się najprostszy i przy okazji może to być dobra zabawa.
      Mój pomysł to :
      - ośrodek 1 - thanks
      - ośrodek 2 - Haha
      - ośrodek 3 - Confused
      - ośrodek 4 - Sad
      - ośrodek 5 - Downvote
      - ośrodek 6 - Like
      Oczywiście jak ten sposób głosowania nie narusza regulaminu to wrzuce nazwy ośrodków. Myślałem, żeby głosowanie trwało przez 3 dni chyba, że któryś ośrodek dobije do 10 punktów wcześniej.

• By MarioJ
      Możecie polecić program do obróbki video?
      Chce coś prostego, aby można było tylko zrobić przycięcie i dodać napisy.
      Może być płatny tani albo bezpłatny.
      Na razie mam na oku Vegas movie studio za 50$
    • By andrzejo
      Informację o nim podałem już na innych forach narciarskich. Tu, przyznaję, rzadziej zaglądam, do tego byłem zarejestrowany pod innym id, do którego w dodatku zapomniałem hasła.
      Tak więc zachęcam do kupna dostępu do video kursu https://acces.laboratoire-du-skieur.com/pdv-dums-polonais/  Koszt - 59 €. Wg mnie zdecydowanie warty swojej ceny. Więcej o kursie, jego autorze i wielu innych informacjach, można wyczytać w komentarzu tłumacza, do którego link figuruje zaraz na początku po wejściu na stronę. Tłumacz to ja.
      Zdecydowanie podkreślam, że nie mam żadnego finansowego czy, szerzej ujmując, materialnego interesu w propagowaniu sprzedaży kursu. Dlaczego więc to robię? Bo sądzę, że jest świetny i może wielu pomóc w rozwoju, a na pewno w zrozumieniu wielu narciarskich aspektów. Takie swoiste pro publico bono. Jeszcze istnieją tacy “frajerzy”.  
    • By JC
      Mam do sprzedania nową, nierozpakowaną kamerę GoPro 7 Black. 
      Cena 1300 zł - wystawiam fakturę VAT.

• By JC
      Szczyrk Mountain Resort - Test narty Fischer, Fresh Powder, Spotkanie Forumowiczów (Vlog #004)

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...