Narty - skionline.pl
Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  2,222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  149

moruniek last won the day on February 24

moruniek had the most liked content!

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Miejscowość
  Rajszew

Ski equipment

 • Narty marka
  kilka różnych par
 • Buty marka
  Nordica H1, LANGE RS 130

Skills

 • Styl jazdy
  dostosowany do warunków
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  50+

Recent Profile Visitors

13,074 profile views

moruniek's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

7.4k

Reputation

 1. Ja dziś poczyniłem taki oto zakup.
 2. Jeszcze chwilka, jeszcze momencik, trochę pracy z psychologiem i się doczekamy tego podium. Jak nie w następnym sezonie, to w kolejnym.
 3. Nie od razu Kraków zbudowali 😉. Rolki, marsz, bieganie, rower, SUP i cokolwiek jeszcze, byle podtrzymać aktywność fizyczną. SUP dobry do ćwiczenia równowagi, wyważania. Wejdź na trampolinę. Baw się tym sportem (jakimkolwiek). Zawsze mamy jakieś deficyty, ograniczenia. p.s. Wiosna na nartach też fajna do jazdy. Dużo uczy, warto jeszcze gdzieś pojechać na wiosenne śniegi.
 4. Przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem pomysłu. Na Grzebień wpuszczamy jeszcze więcej narciarzy ? A Doliny leżą odłogiem ?
 5. Zazdroszczę Wam Panowie, szczerze.
 6. Cześć, jeździsz na nartach od 20 lat, praktycznie od dziecka. Masz wysokie umiejętności jazdy. Jakiekolwiek damskie komórki będą odpowiednie (firma i model nie ma znaczenia, one będą do siebie podobne). Buty zmień koniecznie, moja córka 9 lat, jeździ w butach z flexem 110.
 7. Zbyszku ale Ty zjeżdżasz na nartach. Oni to liczą na podstawie przejechanych kilometrów, na podstawie odbić karnetu. By być w pierwszej piątce, to trzeba wjeżdżać na górę gondoklą. Wysiadać, odbijać karnet i zjeżdżać na dół gondolką 😉. Można też zjeżdżać na nartach ale trzeba pamiętać o każdorazowym odbiciu karnetu na górze 😉.
 8. Łukasz, @marcinn będzie raczej jeździł na Czantorii ale co ja tam wiem 😉.
 9. Teraz brak chętnych by brać kolejne, może podchody pod następne ?
 10. Jak przemarzasz, zawsze możesz ją sprzedać. Ktoś na forum chętnie tanio odkupi 😉. Ta kurtka ma ocieplinę THINSULATE 80g . Jak potrzebujesz więcej ciepła (pisane bez złośliwości), załóż dodatkową warstwę, typu polar. Jak jest -1, jeżdżę w kurtce bez jakiejkolwiek ociepliny. Każdy ma jednak inną termikę.
 11. No co Wy? Dobrze się czyta, na forum mamy sporo nowych użytkowników, sporo nowych treści, forum wyraźnie odżyło 😉Otwieramy się na nowe rynki ?
 12. Baw się, jak będziesz chciał się czegoś nauczyć to pojeździsz z moją córką. Ma 9 lat, wytłumaczy Ci co i jak 😉. Nie patrz na te ślady, odpuść sobie. Sezon się kończy, zbuduj pozytywne emocje. Luz, luz i jak mawiali nasi skoczkowie "luz w dupi,,,".
 13. Cześć, witaj na SO, mniej analizuj, czerp więcej przyjemności z jazdy. Wyczyść głowę i pojedź kilka dni bez analizowania. Później możesz do tego wracać.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...