Narty - skionline.pl
Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  1,112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

moruniek last won the day on October 3

moruniek had the most liked content!

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Miejscowość
  Rajszew

Ski equipment

 • Narty marka
  kilka różnych par
 • Buty marka
  Nordica H1, LANGE RS 130

Skills

 • Styl jazdy
  dostosowany do warunków
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  50+

Recent Profile Visitors

6,024 profile views

moruniek's Achievements

Stara gwardia

Stara gwardia (5/6)

4.1k

Reputation

 1. Popatrz na oferty z Nocowanie.pl a nie tylko z Booking-u. Jest tam zdecydowanie więcej noclegów z dobrymi opiniami i w rozsądnej cenie.
 2. Jesienne rowerowanie z zefirkiem. Tym razem przesiadka na stary rower, nowy pojechał do serwisu. Jesień na całego - gdzie ta droga ? Szukamy dalej. Jedziemy do stajni. Są konie. I sama "Stajnia na Kępie".
 3. Chciałbym się nieco pochwalić, a w zasadzie, pochwalić moją córkę - Monikę. Monika w dniu dzisiejszym wygrała zawody jeździeckie Hubertus o puchar "Stajni na Kępie", wygrywając rywalizację z zawodnikami i zawodniczkami, znacznie dłużej jeżdżącymi od niej konno. To jej kolejna aktywność, po nartach, akrobatyce, karate, taekwondo.
 4. Tylko dlaczego bez Jaworzyny ?
 5. Wszystko fajnie, tylko co z dziećmi, które jeszcze nie mogą być zaszczepione (bo nie mają skończonych lat 12) ?
 6. Jak krawędź jest ostra, nie oddawaj, olej to. Będę od 27 grudnia w Krynicy (o ile dobrze pamiętam, często tam bywasz), swoje narty (SL) mam zrobione na 0,2, dam Ci się przejechać na nich. Jak będzie miękko, to poczucie różnicy będzie graniczyć raczej z cudem. Jak narty będą lekko tępe, weź diament, trochę % i podostrzysz.
 7. Przy 176 wzrostu i wadze 80 kg narta 177 jako GS ? Piszesz, że nie jeździłeś na GS, może warto najpierw spróbować? A może celować w nartę typu Master z cywilnym promieniem skrętu około 21-23 metry ? Ja często jeżdżę zamiennie SL/Master i osobiście polecam takie połączenie. Jeżeli chcesz spróbować prawdziwego GS i niekoniecznie jechać np. ześlizgiem czy śmigiem, pamiętaj, że będzie on wymagał zarówno prędkości jak i miejsca na stoku.
 8. W Warszawie (Marki) w Tk Maxx spora dostawa ciuchów narciarskich. Całkiem sporo kurtek i spodni, o dziwo dziś dostępna była rozmiarówka od XS do XXL - sporo marek VIST, ZIENER, Zero RH+, Spyder oraz Dainese.
 9. Rower, rowerem. Mój syn radzi sobie coraz lepiej i coraz większą frajdę sprawia mu jazda po wertepach. Mam więc towarzystwo i motywację do podnoszenia własnych umiejętności. Poniżej młody na zdjęciach.
 10. Tym razem nizinne MTB w gminie Wieliszew. Objechane trasy o znajomo brzmiącej nazwie Kasprowy, Rita, Piaskownica, Poniatów. Trasy urozmaicone, dość prose, łączące się ze sobą i tworzące pętlę. Gdzieś w środku lasu odnajdujemy taką oto tablicę. Dalej mapa tras. Trasy raczej dobrze oznaczone, czasem musiałem poszukać drogi. Miejscami dużo piachu. A to cały czas trasa. Trochę jazdy po leśnych ścieżkach. Czasem robiło się fajnie. Były też podjazdy. Były też zjazdy. A to już w drodze powrotnej do domu. Gmina Jabłonna, przy ścieżkach rowerowych, pojawiły się takie oto stacje z podstawowymi narzędziami.
 11. Masz może nagrany jej przejazd z prawej strony hali, tam gdzie jest zazwyczaj żywy lód ?
 12. Ja bym poszedł krok dalej. Należałoby sprawdzić jakim prądem ładowałeś elektryka, jak z Bełchatowa lub Turowa, to też zakaz wjazdu. Jak z własnego z paneli na dachu, to możesz, jeżeli później na swój koszt poddasz je recyclingowi.
 13. To ta stacja ? http://www.regetovka.sk/pln/regetovka/lyzovanie Wygląda całkiem interesująco, od 27 grudnia do 09 stycznia będę w Krynicy, to może jakiegoś dnia podjadę (o ile nie zamkną granic, to znaczy zamknąć mogę, byle nie stawiali betonowych zapór).
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...