Narty - skionline.pl
Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  1,766
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  125

moruniek last won the day on September 25

moruniek had the most liked content!

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Miejscowość
  Rajszew

Ski equipment

 • Narty marka
  kilka różnych par
 • Buty marka
  Nordica H1, LANGE RS 130

Skills

 • Styl jazdy
  dostosowany do warunków
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  50+

Recent Profile Visitors

10,629 profile views

moruniek's Achievements

Stara gwardia

Stara gwardia (5/6)

6.3k

Reputation

 1. I mamy, Polska - USA 3:0. GRATULACJE.
 2. Popatrzyłbym też na mapę tras narysowaną kiedyś przez @surfing z naniesionymi lokalnymi knajpkami. Na oficjalnych mapach ośrodka nie znajdziesz najlepszych miejscówek.
 3. On jest profesjonalistą, to tak jakbyś chciał "rywalizować" w jeździe na nartach z zawodnikami pucharu świata. Próbować oczywiście można, a jaki tego będzie efekt, też raczej wiadomo.
 4. Siatkówka robi ogromny progres bo mamy silne kluby. To ta zasadnicza różnica.
 5. Najlepszego, kilometrów tras narciarskich. Świetnych relacji na forum.

 6. Chcesz być Pan zadowolony ? Na Twoim poziomie Master. Długość około 180 cm, R21. Jak dobrze poszukasz, zmieścisz się w budżecie.
 7. Była u @Wujot Odra, będzie Wisła. Oczywiście, moja relacja nie będzie tak artystyczna, jak ta Wiesia, ale to On jest zawodowcem. Dziś strasznie brakowało mi słońca jak byłem na rowerze (a rano tak ładnie świeciło), było błoto i dość mocno wiało. Kładka Żerańska, miejsce, które rodziło długo. Jeszcze 5 lat temu, to miejsce wyglądało jakby zostało zapomniane. Zapewniła ona ciągłość trasy rowerowej, wzdłuż Wisły, na odcinku Warszawy. Widok na kanał Żerański i dalej Wisłę. Sama kładka. Tu widok na śluzę i budynek Wód Polskich. Most Grota-Roweckiego. Jedno z najbardziej zakorkowanych miejsc w Warszawie, a rowerkiem korki omijamy. EC Żerań, kiedyś były tu płyty, teraz jest ładna, asfaltowa ścieżka rowerowa. Nad samą rzeką, pełen wypas. Są leżaczki. Drabinki do ćwiczeń. Jest i sama rzeka. Most MSC. Wody w Wiśle całkiem sporo. Nie byłbym sobą, gdybym jeździł tylko ścieżkami. Czasem coś tam przeszkadzało. Da się pojechać kilka odcinków, są one jednak rwane (mamy czynne piaskarnie). Takie cudeńko ustrzelone na zdjęciu.
 8. Na Jaworzynie, dolna stacja nabiera kształtu. Przyjechały też podpory.
 9. Jak na pierwszy raz nie jest źle. Mogłoby być zrobione odrobinkę lepiej, bo trochę nakapałeś dookoła, zużyłeś ze 3 razy tyle materiału co potrzeba, ale da się jeździć.
 10. Ja przeniosłem swoje strony firmowe, pocztę, domeny z Home.pl do Nazwa.pl a następnie do dHosting i jestem bardzo, bardzo zadowolony. Oczywiście to moja subiektywna opinia. Coś na temat firm hostingowych wiem (pracowałem kiedyś w jednej z nich). Jak coś pisz na priv lub zadzwoń.
 11. U mnie trochę popadało, powoli się zaczyna. I kolejne.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...