Narty - skionline.pl
Jump to content

moruniek

Members
 • Content Count

  851
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

moruniek last won the day on February 18

moruniek had the most liked content!

Community Reputation

3,128 Excellent

About moruniek

 • Rank
  Stary wyjadacz

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Miejscowość
  Rajszew

Ski equipment

 • Narty marka
  kilka różnych par
 • Buty marka
  Nordica H1

Skills

 • Styl jazdy
  dostosowany do warunków
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  50+

Recent Profile Visitors

3,579 profile views
 1. moruniek

  Kajaki

  Na tym zdjęciu ustrzeliłeś mojego przyjaciela, który Was śluzował. A ten miły Pan z Przewięzi to pewnie Rysiek lub któryś z jego synów.
 2. Dziś pojeździłem trochę po okolicznych lasach. Jeziorko w Trzcianach, nasze okoliczne kąpielisko - polecam. Nasze Nadleśnictwo, wybudowało taką oto autostradę dla rowerzystów - alternatywa dla ścieżki rowerowej, którą prezentowałem wcześniej. Obecnie ma 5 kilometrów długości - ma być rozbudowywana. I dalej.
 3. moruniek

  Gopass...

  329 Euro miało być do 30 czerwca, w linku poniżej licznik odlicza do tej daty. https://www.gopass.sk/PL/homepage/jasna/smart-season-pass-global
 4. moruniek

  Gopass...

  Pojawiła się możliwość płatności za sezonówkę w 2 ratach. Dotyczy sezonówek krajowych i premium. https://www.gopass.sk/PL/homepage/jasna/smart-season-pass
 5. Tu ustrzeliłeś śluzę Swoboda (na Twoim zdjęciu już po remoncie). Takie, moje magiczne miejsce na ziemi, gdzie śluzuje mój przyjaciel.
 6. moruniek

  Gopass...

  Tatry Mountain Resorts (TMR) zawarł umowę nabycia spółki 1. Tatranská, właściciela ośrodka narciarskiego Štrbské Pleso w mieście Wysokie Tatry na Słowacji, za nieujawnioną kwotę, podał TMR. https://www.money.pl/gielda/tmr-nabyl-wlasciciela-osrodka-narciarskiego-strbske-pleso-na-slowacji-6520699223742593a.html
 7. Ja mam Scarpa Mojito całe czarne (od 5 lat). Z czystym sumieniem mogę Ci je polecić. Zaliczyłem w nich kilka ferrat, kilka skałek w Jurze z dziećmi (dają radę nawet na tarciu), noszę na co dzień. Wymienię na dokładnie takie same. Bardzo dobrej jakości podeszwa - jak na 5 lat użytkowania, bardzo trwała. Tylko kolor czarny bardzo ciężko dostępny w moim rozmiarze, w dobrej cenie. Płaciłem za nie około 200 zł a teraz kosztują prawie x 2 tyle.
 8. U mnie tak, postanowiłem uwędzić co nieco. W przyszłym tygodniu we wtorek też wędzę, więc jakby ktoś chciał np. jakiś serek to zapraszam. Tak wyszło. I tak.
 9. Dziś relacja rowerowa. Lasy Chotomowskie w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. W tym roku wybudowali brakujące elementy ścieżek rowerowych biegnących równolegle do ul. Nowodworskiej (przedłużenie Modlińskiej w Warszawie i Jabłonnie). Warto pokręcić się po okolicy. Jakby ktoś potrzebował więcej szczegółów to zapraszam na priv. Jest trochę górek, kilka podjazdów i zjazdów. Fajna zabawa dla dzieci i nie tylko. Czasem trzeba trochę podejść. Ścieżka nówka nie śmigana (jeszcze nie była odebrana). Dzień wcześniej kończyli układać asfalt. Ścieżka cd. Kawałek dalej. Miejsce pamięci. Trasa rowerowa. Ścieżka, ścieżką, choć i tak uważam, że lasy najlepsze. Czasem trzeba uważać na jakąś ścinkę.
 10. Czechy uznały Polskę za kraj epidemiologicznie bezpieczny ... Od 15 czerwca powroty z tych państw, z punktu widzenia czeskich przepisów, mogą odbywać się bez przeszkód. Wśród nich jest Polska. Czesi mogą podróżować do tych krajów bez konieczności przedstawiania przy powrocie negatywnego testu na obecność koronowirusa i bez obowiązku kwarantanny. Te same zasady mają obowiązywać obywateli przyjeżdżających z tych państw do Czech. ...https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-czechy-uznaly-polske-za-kraj-epidemiologicznie-bezpieczny,nId,4529963#iwa_source=special
 11. moruniek

  Gopass...

  Tu kolega @mirekn wstawił ceny w Euro, w PLN było jeszcze taniej, teraz nie mogę znaleźć.
 12. moruniek

  Gopass...

  I jeszcze taka ciekawostka, chwalą się, że już 604 narciarzy wybrało wersję PREMIUM. Ja raczej bym się takim słabym wynikiem nie chwalił. Na stronie Gopass termin sprzedaży do 31 maja a w mailu mam info o 30 czerwca.
 13. moruniek

  Gopass...

  Dziś dostałem taką ofertę, to co mnie uderzyło, to że cena promocyjna jest przy płatności do końca czerwca, ale mocno poszła w górę cena za sezonówkę dla dziecka. Druga informacja, to to że Molltaler jest otwarty ponownie od 06 czerwca 2020.
 14. moruniek

  Gopass...

  Kiedyś faktycznie tak było ale czy nadal tak jest ? Dwa lata temu, mając już sezonówkę w wersji PL/SK pierwszy raz odbijaliśmy wszystkie sezonówki w Szczyrku (wiosną) i przeszły bez problemów. Teraz wersję premium aktywujesz raczej pierwszy raz w Austrii. Ktoś inny na forum pisał, że musiał podejść do infocentrum by ją aktywować.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...