Narty - skionline.pl
Jump to content

Sportego360

Members
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sportego360 last won the day on August 19 2020

Sportego360 had the most liked content!

Community Reputation

237 Excellent

About Sportego360

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Personal Information

 • Imię
  Marek
 • Miejscowość
  Kraków
 • About me
  Sport-Fan-Narty, Rower, Orientacja, Badminton, Koszykówka, Piłka Nożna.......
  YT:
  https://www.youtube.com/channel/UCVnBJCMlnpIBjees-2LnWgg
  FB:
  https://www.facebook.com/marek.stoch.52035

Ski equipment

 • Narty marka
  Head
 • Buty marka
  Head

Skills

 • Styl jazdy
  Zmienny
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  25

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobiło nam się hasło narciarskie na sezon 2020-2021 !!! Tylko nie wiadomo czy się śmiać 🤣 Czy też płakać 😥
 2. Jak wygląda sprawa zapisów na te treningi? Sprawdzałem Grape, ale nic na ich stronie ani na FB nie mogę znaleźć.
 3. Tak samo, ma tylko grubszą warstwę farby.
 4. Ktoś chce się zapisać do partii politycznej - Partia Strajk Przedsiębiorców.? Tym razem warto bo będzie można poszusować w Koninkach. https://gazetakrakowska.pl/koninki-stok-narciarski-otwarty-mimo-obostrzen-panuja-swietne-warunki-do-szusowania-ale-chetnych-nie-ma-wielu-zdjecia/ar/c7-15399548 A przy okazji jest powrót do przeszłości 🤘
 5. Nie obraź się, ale brzmisz jak wysłannik rządowy. Każdy tu czeka na otwarcie stoków by cieszyć się śniegiem, który wreszcie spadł, a nie czekać na następny rok. Kto wie co będzie za rok. Ale generalnie trzymam za Ciebie kciuki - rób formę.
 6. Czekając na otwarcie wyciągów wrzucam "Playliste" z trasami w Jurgów Ski - ⛷️⛷️ Pierwsze (2) trasy były kręcone w styczniu zeszłego roku, kiedy pięknie świeciło słońce ☀️, ale nie było wystarczająco śniegu by pojeździć na czerwonej i czarnej trasie. Trasy 3, 5 i 6kręciłem w marcu na ostatnim swoim szusowaniu, tuż przed ogłoszeniem zamknięcia "Wszystkiego". Może kiedyś uda się załapać na słoneczną pogodę i będzie można podmienić filmiki. Trasa 1 - https://youtu.be/1powFsfay2A Trasa 2 - https://youtu.be/fGVbw-1Qwr0 Trasa 3 - https://youtu.be/Azd3T0UIQzw
 7. I dodatkowo ulgę przyznać. W sumie to każdy orczyk powinien być otwarty.
 8. Zakładam, że dla tych z licencją. Na stronie oraz na ich profilu pisze, że nadal zamknięte. Przynajmniej do końca stycznia. Jutro spróbuje zadzwonić i podpytać.
 9. Dajesz nadzieje, że może jednak się uda pojeździć. Jakby coś na Podhalu ruszyło, dajcie cynk.
 10. W Krakowie śnieg dopiero dzisiaj się pokazał i była radość w końcu z wyjścia do lasu. Do tej pory chodząc co tydzień po Dolinkach Podkrakowskich było szaro i ponuro. W zeszło sobotę udało się zobaczyć biel w Rezerwacie Kluczwody, ale to tylko za sprawą mrozu :). Teraz jest już całkiem biało i aż się chce planować by usłyszeć ten chrzęst pod butem, bo pod nartą na razie nie zbyt można 😥. No chyba, że narty w ogródku 🤣 ale to chyba tylko do selfie bo strasznie płasko naokoło.
 11. Możesz wrzucić mapkę ze swoją trasą? Od razu wizualizuje mi się cała trasa 😀.
 12. Ale jeden jest i w tym momencie tej najważniejszy - można tam jeździć na nartach :(. Ja się ustawiam na marzec z wyjazdem, by nie robić sobie zbyt dużych huśtawek nastrojów - można nie można, z certyfikatem czy bez, ze szczepionka czy bez, wpuszczą czy nie wpuszczą, a może coś jeszcze wymyślą jak już będę w drodze. Oczywiście nie mam pewności co będzie w marcu i jak to będzie wyglądać.
 13. Ciekawe, podobno ze ścieżki usytuowanej na 20m nie będzie można podziwiać panoramy Tatr, ani szczytu Turbacza, ani jeziora Czorsztyńskiego. To do czego taka ścieżka w koronach drzew????
 14. Świetny pomysł 👍. Od kilku tygodni eksploruje Dolinki Podkrakowskie i tego mi brakuje , postawić kropkę nad "i" czyli dopełnić wycieczkę. Do tej pory raczej ognisko łączyłem z latem :). Spróbuję pomysł z ogniskiem uskutecznić w środę o ile znajdę miejsce odpowiednie w Wąwozie Bolechowickim i jeśli dopisze pogoda.
 15. Hochkar to jeden z dwóch ośrodków, które przeważnie odwiedzam w drodze do dalej położonych ośrodków w Austrii. To taki mój pomysł by nie siedzieć cały dzień w samochodzie tylko skorzystać po drodze z jazdy i chodź na chwile rozprostować nogi na stoku. Hochcar albo Stuhleck, do tego drugiego jest zdecydowanie łatwiejszy dojazd. Za Hochcar znajduje się piękna trasa prowadząca przez Park Narodowy Gesäuse w kierunku Schladming.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...