Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL:11


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

Atomic SL:11

komurkowa to na pewno nie jest.

Komórkowa moze byc, ale pewnie tez nie jest.

Narta dostępna w sklepie nie jest "komórkową". Zawodnicza narta slalomowa atomica także nazywa sie sl11-wtedy jest komórkowa ( z tym, ze to inna narta niz ta sklepowa-nazwę ma te samą).

Nazwa "komórkowa" wzięła się stąd, że nartki dla zawodników robi sie w komórce sportowej (czyli Race Department-stad tez narty te oznacza się czasami dopiskiem RD).

W sklepie na ogół takich nart nie uswiadczysz -choc są wyjatki. Ostatnio niektóre firmy umiescily narty robione jak dla zawodników w swoich kolekcjach- np Head RD, Dynastar comp.

Inna sprawa, ze dla zawodników tez są rózne narty komórkowe. Polski zawodnik raczej nie dostanie takiego sprzetu co Hermann Maier. Dodatkowo narta jest robiona pod każdego zawodnika indywidualnie (uwzgledniajac jego wage, styl jazdy, czy indywidualnme preferencje). Te sklepowe RD musza byc usrednione- twardosc kazdej pary pewnie jest taka sama

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Sl 11 W sklepie to nie jest narta komórkowa ale pewnie a raczej napewno istnieje Sl11 Komórkowa ale w sklepie jej nie kupisz niesztety.

Pozdrawiam

Do Darkal czy ty próbujesz tu kogoś zgnoić i myślisz że jesteś od wszystkich mądrzejszy Nie lubie takiego zachowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Na czym ma Cisiu to "gnojenie" polegac?. Na zwróceniu uwagi na blad?

Na ogól nie przejmuje sie jak ktos sie przepalcuje, czy popelni blad (samemu tez mi sie zdarza). Ostatnio jednak "komurka" pojawia sie na tym forum tak czesto, ze odnioslem wrazenie, ze skionline proponuje nowa pisownie tego slowa.

Podejrzewam, ze ktos czyta "komurkowy" po czym sam pisze tak samo w nastepnym poscie.

Chodzi mi tylko o to, zeby ten lancuszek powstrzymac. I tylko o to.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Jakbys sie tak nie zacietrzewil to bys zauwazyl, ze odpowiedzialem na pytanie Homara- na tyle ile umialem.

Wiem, ze jest taka choroba jak dysleksja. Myslalem kiedys, ze nie jest zarazliwa. Po tym co piszesz, ze coraz wiecej osob ma "papiery na dysleksje" i po wlasnych obserwacjach z roznych forum dochodze jednak do wniosku, ze to przypadlosc wybitnie zarazliwa i roznosi sie wlasnie poprzez internet.

Czasami dzialania majace na celu zapobiezenie epidemii sa bolesne, ale w dluzszym okresie oplacalne;).

Przy okazji:

Zauwaz, ze to wlasnie Ty rozdmuchales ten watek do takich rozmiarow. Na przyszlosc-moze zanim wystapisz w roli czyjegokolwiek adwokata, spytaj sie go o to, czy sobie tego zyczy.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Ale mam wrażenie że ty na wiecej postach poprawiasz pisownie! Ale ja proponuje skończyć ten temat bo to i tak jest bez sensu a ciebie ever się pytał czy moze być twoim adwokatem?? Widać że mamy inne poglądy co do choroby dyslekcja.

Pozdrawiam i życze miłego popołudnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Ale ja proponuje skończyć ten temat bo to i tak jest bez sensu

Oczywiście że bez sensu z Twojego punktu widzenia bo prezentujesz biologiczny upów w przegranej sprawie.

To tak jak byś bronił prawa do plucia na dywan bedąc u kogoś w gościach

Lechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Dziendobry wieczór własnie wrociłem ze szkoły patrze a tu je* takie cos boze przestancie sie kłucic nie wiem czy zauwazyliscie ale tylko Darek odpowiedziała na moje pytanie a tak naprawde to miałem kiedys taki szczęsliwy papier o dyslekcje ale to nie uczy pisac. Przepraszam za moj bląd no i dla poprawy humoru wszystkich tych których uraziłem powiem ze na koniec tamtego roku (szkolnego) miałem 6 przynajmniej z matematyki więc nazywanie mnie głąbem nie zawsze jest trafne moze to ze spieszyłem sie do zasr**** budy to spowodowało nie wiem tak wyszło sorry no i cysiu wielkie dzienki ze chociaz ty uwazasz to forum za dobrą zabawe gdzie kazdy z kazdym zyją dobrze i mogą sobie zadawac pytania nabywając nową wiedze

tyle pozdrowionka ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Widzicie Homar wcale nie jest głąbem może z polskiego nie jest dobry ale z matmy jest Bardzo dobry wiec nie piszcie tak na ludzi których nie znacie!!!! A Ciekawe czy byscie tak napisali do kogos kto ma np.45 lat i szkołr skonczył dawno temu czy też byście powiedzieli że szkoła źle uczy. I widze że ci co wzieli udział w tej dyskusji to są sami geniusze którzy nigdy nie zrobili głupiego błędu!!!!

Pozdrawiam

Homar nie martw się tą dyskusją ale na tym forum często dochodzi do małych spięć i głupoty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Homar jak ja chodziłem do szkoły to babka od polskiego leczyła beznadziejne przypadki dysleksji w ciągu półrocza ze 100% skutecznością. To że jesteś dobry z mat. nie zwalnia cię PODSTAW polskiego a "komurka" to daje tak po oczach, że boli.

Teraz jak dzieciakom nie chcę się uczyć i wyrabia sobie papiery na dysleksję, dyskortografię, dysinteligencję itp. a potem mamy z nich dyskompetentnych inrzynieruf, lekażuf i użendnikuf itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

;))))

...a miało być o SL:11?

Nie to nie narta ... serwisowa To najwyższy model slalomowy dostępny w "normalnej" sprzedaży ... i w katalogu.

Co ciekawe, uwaga, narta przy 165 cm ma promień 14.5 m!

Jeździ sie super i funa też da się pojechać! Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Szanowni Koledzy sam popełniam wiele błędów i wstydze sie tego bardzo, ale uważam, że darekl ma racje i nie ma się co czepiać o zwrócenie uwagi na błąd który stał się normą w tym kraju. A tak całkiem z nowej 'beczki" to na forach w necie największe zainteresowanie ma ten temat gdzie się obrzucają błotem albo nadają jeden na drugiego - czy to nasza nowa narodowa przypadłość ? Co do SL 11 to miałęm okazje sprawdzić jak to śmiga ale jak dla mnie to wymaga dużo umiejętności i wysiłku, wole SL9, ta wybacza drobne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

wszyscy o tym mowia ze narta wybacza bledy aleosochosi, rozumie narta latwiejsz lub trudniejsza ok, wybaczanie bledow niby tez rozumie ale nie do konca, no moge sobie np wyobrazic moje krotkie omeglassy 157 ktore na poczatku potrafily wyjachac mi z pod tylka, czyli nie wybaczaly ale czego jeszcze moga nie wybaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL:11

Kiedyś, dawno temu przypadkiem trafiłem do serwisu Salomon w Krakowie, widze na ścianach dyplomy, puchary (gość chyba się nazywał Bachleda) i mówie do faceta za ladą: jakie mi Pan narty poleci bo te co mam( a były to Dynamiki Mistic) poprosty wyjerzdżają mi z pod tyłka, gość mnie zmierzył i mówi- no wie Pan ty zmiana nart nie pomoże, powinien Pan się nauczyć jeździć. No i na moje nieszczęście byłęm tam z żoną, nabijała się przez dobre pare miesięcy ale mnie to zmusiło do myślenia.

A jeśli chodzi o błędy to już mówie: mnie się zdażało na bardzo twardych nartach wjechać na mulde i ta noga co była niżej mi odjerzdżała w bok i gleba, jak zawadziłęm miękki śnieg, najgożej kiedy tylko 1 nartą to gleba, przy wyskokach na jakiejś krutkiej chopce sztywne narty mnie wystrzeliwały w powietrze jak katapulta nie umiałem tego zgasić, no i najgorsze to przy dłygim łuku na dużej prędkości jak chciałem przejść do drugiego skręty za szybko to takie sztywniaki mi oddawały całą siłe poprostu mnie powalały. Mam 185 cm i 65 kg wagi to Srong menem nie jestem. Wole 9 od 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...