Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wczoraj miąłem okazję wypróbować Elany na 06/07


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj w Białce i miałem okazje pojeździć na Elanach sezon (06/07) z technologia WaveFlex. Warunki do sprawdzenia nart wyśmienite lekki mróz, stok beton. Narty spisywały sie bardzo dobrze. Szybka zmiana krawędzi, dobre trzymanie w krótkich i długich skrętach (najlepsze w średnim). Elan będzie miał czym powalczyć za rok... tylko zobaczymy co pokaże konkurencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miąłem okazję wypróbować Elany na 06/07

Ja osobiście jeżdżę na slx uważam, że waga to zaleta jak z serwerami IBM (też lubię na nich pracować) no i oczywiście trudno przy kanapce z dwoma warstwami tytanalu być lekkim jak pianka z hipermarketu. A Elan to według mnie jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie nart. Nie mówię tego z powodu posiadania tylko odwrotnie, posiadam ze względu na fakt, że to dobra narta (najpierw przetestowałem, wyrobiłem sobie zdanie – potem kupiłem):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miąłem okazję wypróbować Elany na 06/07

Do JC: Jacku a czy pomogły Ci się szybciej przebijać przez kolejkę do kolejki, bo ja też tam byłem ale gdy czas oczekiwania zaczoł oscylować ok. 25 minut to uciekłem do domu siedzę i odpoczywam bo jutro wczesnym rankiem jak wszyscy będą spać to ja jadę do Wierchomli na 6 dni- jeszcz tam nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...