Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkółka narciarska


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Szkółka narciarska

Carvingsport znam i korzystałem już u nich z lekciji indywidualnych, ale teraz byłem z całą rodziną w Wierchomli na kilka dni i jeździły tam grupy dzieci z instruktorem poubierane w jednakowe kamizelki i mój syn nic tylko chce do takiej szkółki(ze mną się mu nudzi cały dzień jeździć).

Już rozmawiałem z akurat Beatą ale oni nie organizują grup tylko ja muszę w własnym zakresie zmontować grupę a oni zajmą się szkoleniem - i tu jest problem.

Pytałem też w Live ale oni tylko na Białym Krzyżu a młody miał 2,5 roku jak tam się uczył jeździć jak go tam wezmę to mnie wyśmieje.

Ps: a może macie(zwracam się teraz do wszystkich na tym forum)swoje pociechy już wmiarę jeżdżące i chcielibyście je doszkolić technicznie i też nie o to tylko chodzi bo dzieci oprucz jazdy na nartach nauczą się samodzielmości - narty samemu nosić, przypinać a nie "tata pomocy".

Można by je dowozić do Korbielowa odstawić do Dendysów a my na Pilsko.

Czekam na odzew.

Pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkółka narciarska

Ja też byłem tydzień w Wierchomli z SB.Te dzieciaki to m.in.Lawina Wierchomla i klub narciarski Yeti.Przedewszystkim uczą ich pozycji zjazdowej i niektóre smyki widać mają to we krwi.Może kiedyś z tego narybku wyłowią kilka perełek. W moim dzieciństwie był tylko BBTS a na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia czyżby tylko szkoły mistrzostwa sportowego szkoliły dzieciaki.Ale od czegóż mamy forum, przecież ponoć wszyscy ludzie wszystko wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...