Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyciągi dla dzieci


diablik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam łatwych, taśmowych wyciągów dla małych dzieci gdzieś w karpatach/sudetach - podobno jest w Szklarskiej - napiszcie jak jakieś znacie.

Szukam taśmowych gdyż byłem z moimi dziećmi (4 i 5 latek) na różnych górkach z wyciągami linkowymi ale po dwóch wjazdach moje córy wymiękają i nie chcą juz wjeżdżać.

Napiszta cosik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągi dla dzieci

a orczyki nie pasują? bywaja takie wolne, specjalnie dla poczatkujących gdzie obsługa pomaga podbiegając na początku. po kilku razach 3, 4 latki spokojnie jadą. był taki w Zawoi (przy krzesle) , kilka na bukowinie (najwolniejszy i płaski - Koliba), Nosal - ten najblizej kas. W rejonie o jaki pytasz swoich nie uczyłem wiec nie znam wyciagów ale zachecam do nauki na prostym orczyku - na pocztek bierzesz miedzy nogi a pod koniec dnia lub tygndnia w zaleznosci od zaciecia malolata , moze juz jezdzic samodzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągi dla dzieci

najbliższy znany mi taśmowy wyciąg widziałem w GOSAU ok.650km od Cieszyna,ale na tym wyciągu jeżdziły dzieci 2i3 letnie wyglądały jak takie śmieszne kaczątka(bez podtekstów politycznych).Znam 4-ro,5-cio latki ,które śmigają po kilka godzin i nie mają dość ale znam też takie które nie chcą jeździć na wyciągu bo poprostu ich jeszcze nie cieszy jazda na nartach.

proponuję oddaj dzieci w ręce dobrego instruktora(nie pytając ich o zgodę)

dzieci nie chcą słuchać rodziców ,wujków itp. przed obcym czują choć na początku trochę respektu. pozdrawiam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągi dla dzieci - Rytro - Ryterski Raj

W Ryterskim Raju jest taśmociąg chyba jakieś 100m ale tak jak mówił przedmówca raczej dla maluszków. Moja córa 4,5 roku jeździła na nim 2 dni i jej się znudziło. Poszła ze mną na krzesełko ))). Cięzko było bo dość stromo na nią, ale troszkę na bucikach, troszkę "jedynką i krajem" i zjechała. Teraz jeździ na małych orczykach, jak szybszy to ze mną jak mniejszy to sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...