Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe inwestycje.....


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem zapytanie o inwestycje na nadchodzący sezon do 2 znanych i lubianych ośrodków narciarskich a tym co otrzymałem pragnę się z Wami podzielić(dnia już ubywa i czas leci)

Białka Tatrzańska-Kotelnica:

W najbloższym sezonie narciarskim na Kotelnicy powstanie profesionalny snowpark z krótkim wyciągiem orczykowym. Na stoku Bani planowane jest uruchomienie kolei krzesłowej(ok 300 m długości). To tyle inwestycji przewidywanych na sezon zimowy 2006/2007 w lipcu sierpniu kolej 3 -osobowa oraz karczma będą czynne, będzie można wyjechać "turystycznie" na szczyt Kotelnicy.Co do zdjęć na naszej stronie, to uaktualniają się co kilkadziesiąt minut,, w galeri nie ma nowych zdjęć, bo narazie nie dzieje się u nas nic wartego pokazania, koleje są remontowane i konserwowane, odbywa się takie "sprzętanie" po zimie. Wkrótce postaramy się zamieścić nowe informacje nanaszej stronie. Dziękujemy za zainteresowanie, pozdrawiamy i zapraszamy(także latem)

Szczyrk GAT:

Dzień dobry,Dziękujemy za Pańskie zainteresowanie działalnością ośrodka narciarskiego w Szczyrku.Obecnie trwają bardzo intensywne przygotowania do sezonu zimowego i przygotowywane są nowe inwestycje. Niestety nie mogę Panu na dzień dzisiejszy potwierdzić na 100 %, które z nich dojdą do skutku w najbliższym sezonie zimowym.Wszystkie pewne informacje będa publikowane na naszej stronie www.gat.pl.Barbara Jacińska

A Wy co o tym myślicie, może napiszcie gdzie indziej a jak dostaniecie odpowiedź to się nią podzielcie na tym forum.

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe inwestycje.....

A to z Wierchomli:

"Dzień Dobry ! W chwili obecnej trwa rozbudowa budynku głównego stacji tzn. restauracji , kawiarni.Jeśli chodzi o ilość tras narciarskich - w najbliższym sezonie zimowym nie ulegnie zmianie.Łączę pozdrowienia!Barbara Buczek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe inwestycje.....

.....znaczy czyn społeczny????(nie ma sprawy nawet mam jeszcze 1 temat z działu inwestycje nawet ze zdjęciami ale nie chce mi się pisać, za ciepło: zdradzę narazie że jest to w beskidzie żywieckim.....

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nowe inwestycje.....

Napiszę o inwestycjach, ale w Dolomitach.Polecam wybrać się w tym sezonie do Val di Sole.W Pejo budują kolejkę na 130 osób (jeden wagon, bez żadnej podpory, stacja dolna 2000 mnpm, górna 3000, zjazd na 1400, długość trasy ponad 7 km). Z Tonale można będzie zjechać do Ponte di Legno wykorzystując trasę Alpina (razem ok. 7 km), a potem do tras w Temu i wrócić na Tonale nową gondolą (2 odcinki, takie jak na Groste). Będzie następne połączenie z doliny (z Commezzadury doliną Panciana na Monte Vigo i dalej do Madonny). Mam już zaklepany domek dla 4 osób w Pejo na ostatni tydzień marca (Freeski-160 E za 7 nocek i 6-cio dniowy skipas od osoby).W poprzednim sezonie tydzień (Freeski)w Marillewie 1400 kosztował mnie 930 zł (180 E spanie + karnet, przejazd, jedzenie (swoje)].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...