Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białka atakuje.....


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odwiedziłem Kotelnicę Białczańską :na Banii nowe krzesło już się buduje, drogi dojazdowe wyasfaltowano, parkingi podrównane, a na lewo od Banii stoi wierza wiertnicza i jak się dowiedziałem powstanie tam kompleks basenów geotermalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka atakuje.....

Fakt: jest tak długie że pomiędzy dolną a górną stacją słupów pewnie nie będzie.A "DA SIĘ" nie tylko w Białce jak wracałem z Zakopanego to widziałem nowiutkie krzesełko: jadąc od Zakopanego po lewej stronie chyba się to Zakopane Harenda nazywa ale nie jestem pewien, terz nie zadługie, trasa dość ambitna(na oko czarna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka atakuje.....

Cieszy, że coś się ruszyło, ale...

Wszystko na zasadzie trochę tu, trochę tam. Nie ma wspólnych skipasów itd.

...a Słowacy?

... połączyli pięć największych regionów narciarskich i od nowego sezonu będzie można kupić skipass na 15 dni obejmujący Donovaly, Jasną, Wielką Raczę i dwa ośrodki w Tatrach!

Jazda kiedy się chce i gdzie się chce! Zależy od klienta!

A My...? A My będziemy tam jeździć i zostawiać nasze pieniądze, a Słowacy będą dalej inwestować, a My będziemy jeszcze więcej zostawiać tam pieniędzy, a Słowacy będą dalej inwestować, a My .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka atakuje.....

Gdzieś słyszałem że w Szczyrku dogadują się na wspulny skipass, ale czy to prawda i czy się dogadają, nie chce mi się w to wierzyć a jeśli tak to po co itak za niedługo wszystkie te wyciągi zwalą się ze starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka atakuje.....

Takie wspólnie skipassy spoko opcja. Ale podobno w Krynicy maja sie połączyc Tylicz z Muszyna czy jakos tak (to chyba nawet na tej stronce wyczytalem dawno temu) , no i górale na miescie mówia ze gosc z Fakro bedzie centrum narciarskie budował gzies w okolicach Krzyżowki. To jak sie Krynica rozrosnie to bedzie gdzie pojezdzic jak juz teraz jest taki wypass.

Tylna teraska do czesania na gigantkach jest idealna o czarnej nie wspomionajac.

Pozdr ADam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka atakuje.....

HEhe fajnie to brzmi "ze względów ekologicznych" - te k....sy chcą kasy napewno ,no bo niby. jak -"ze wzgledów ekologicznych w Austrii sie da to niby u nas sie nie da - dobre! To jak z tymi łakami niby ze owce itd. - Przepraszam ale zaraz mi cisnienie skacze jak czytam takie opcje u nas nic k-wa nie wolno. Nawet na dworcu za sikanie chca odrazu 1.5zł skandal ! :)

Pozd ADam

P.S jak zostane prezydentem to pierwsza rzecz jaka zrobie to wysadze cały ten urzad w powietrze. ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...