Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Etyka na Forum (Biały Krzyż)


Webmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Z forum zostały usunięte dwa wątki dot. tematu \"instruktora\" na Białym Krzyżu ze względu na naruszenie dobrych obyczajów forum i zasad użytkowania serwisu skionline.pl!

Proszę Forumowiczów o wypowiedzi, w których będziecie używać siły argumentu, a nie argumentu siły! Wzmacnianie przekazu słowami ogólnie uznanymi za niecenzuralne i obelżywe nie jest w dobrym tonie naszego forum.

Przytoczę jeden z zapisów dot. korzystania ze skionline.pl:

Użytkownik zapewnia, że będzie korzystał z Serwisu, zarówno w zakresie odbioru jak i przesyłania informacji, wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w poszanowaniu dla praw własności intelektualnej.

Nie mam nic przeciwko wytykaniu różnego rodzaju \"patalogii\" na polskich stokach ale róbmy to w sposób merytoryczny, a dyskusja dot. \"instruktora\" na Białym Krzyżu zaczęła dalece od tego odbiegać.

Webmaster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etyka na Forum (Biały Krzyż)

To ja to zaczołem przyznaję się)))

Niemniej jednak chciałbym wyjaśnić dlaczego to zrobiłem; jak wiemy wszyscy śnigu prawie nigdzie w Polsce nie ma, a jeśli jest to są to znikome ilości a forumowicz "INSTRUKTOR NARCIARSKI" zaprasza na narty na Biały Krzyż a dlaczego?: bo ma wtym interes i niebacząc na to że tego śniegu jest tam 7 cm a trawa i kamienie wystają z pod niego i że jeden zjazd po takim stoku doprowadzi do poważnych uszkodzń drogiego sprzętu, ale ważne że już na parkingu 5 zostawił a jak się wkurzy to kilkadziesiąt zł w knajpie zostawi a interes się kręci.

Osobiście do Białego Krzyża nic nie mam stok jest bardzo dobry do nauki, również mogę polecić szkołę LIVE w której uczyłem dziecko jeździć.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etyka na Forum (Biały Krzyż)

Czytam to forum już parę lat i faktem jest, że takiej agresji i słownictwa chyba nie było. Miałem już pisać w usuniętym temacie o stonowanie nastrojów. Gra nie warta świeczki. Powiedziano dosadnie o sprawie i luzzz. to chyba brak śniegu ludzi tak nakręca.

Piszmy kulturalniej a reklamowiczów olewajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etyka na Forum (Biały Krzyż)

No to parę słów:

ryba5 - nie jestem i nie chcę być cenzorem

SB - myślę, że Twoja "myśl" została rozwinięta nie w ten sposób co trzeba, tzn. (powtórzę jeszcze raz) nie mam nic przeciw nagłaśnianiu i wytykaniu "patologii" na naszych stokach, tylko zachowajmy przy tym pewien poziom. Bo jak napiszemy komuś, że jest .... to go zaboli, ale nie dlatego, że zrozumiał tylko dlatego, że użyte słowo to wylgaryzm! A nie o to chodzi!

Jak w Szczyrku budowali klomb koło stacji krzesła to ja nie pisałem, że dyr. COS to ... tylko opisałem bezsens inwestycji i to chyba bardziej bolało ... oczywiście tych co zrozumieli.

A jak ktoś nie przyswoi sobie tego typu argumentów .... cóż, to po co z nim rozmawiać i tak go nie przekonasz!

I jeszcze jedno do osoby z Białego Krzyża, która poczuła się dotknięta ... powyżej nie piję do Ciebie, tylko wyjaśniam kwestię siły argumentu.

Z drugiej strony nachalne reklamowanie własnego biznesu na forum zawsze spotyka się z takim przyjęciem!

Jacek

PS

Bobic .... no przestań ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etyka na Forum (Biały Krzyż)

na to jak została moja myśl rozwinięta to akurat nie mam wpływu, a w stosunku do kurortu Szczyrk będę zawsze cięty dopuki się tam coś nie zmieni, bo mam tam 30 km a żeby sobie pojeździć, sprzętu nie zniszczyć, zjeść w przyzwiotej knajpie, po czym załatwić się w czystej toalecie muszę zapinkalać conajmniej 80-100 km.

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...