Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam!!! Wielki powrót z Krynicy!


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszytkich. Wszytskiego dobrego w Nowym Roku wam życze!!!

Oto świerze relacje z Krynicy. ( a tak na marginesie to prosze prosze ile o moim miescie tu sie mówi -- szok!)

A więc , wyjechałem 25 grudnia biorąc kobiete , zioma jezdzącego na desce i tyle bagazu ze po dach (nawet sischa sie zmieciała). Narty wziołem z przyzwyczajenia , rozmumiecie?

Podjezdzam pod Krzyżówke i co? i -6 C :), jade dalej a w Krynicy -9 :) :)

26 było otwarta góra Jaworzyny (całość puścili dwa dni później) a tylnej nie otworzyli poniewaz, walła armata i lód ah ten lód ,(a ja tam chce i nici zamkniete i dupa). 30 otworzyli i jeździli ale niewiem nie byłem. Słotwiny były zrobione super , azoty troche lodu ale rano było okej , bo później to lepiej do domu uciekac. LOL! Tylicz tez chodził ale tam to poślizgac sie mozna , no i oczywiscie centrum Krynicy tez wypas zadnego kamyczka null.!

Przez 12 dni jak przebywałem temperatura ; dzien -4 , -6 , noc -9 do -12 :) :) :) A PANI W PANORAMIE MÓWI TAK : "W Małopolsce temperatura +2,a na KAsprowym i w górach -3 hahahaha. A my siedzimy i smiech -

(sischa w obiegu no i kapke Chivas)

Tak wiec forumowicze drodzy jak macie czas i checi do Krynicy śmiało mozną wbijak i wiecie co ?- taaaakie płaty padały ze ogien mam udokumentowane. Peace!

Pozdrawiam wyjezdzony od rana do wieczora najczarniejszy z czarnych Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastianxx3

Witam!!! Wielki powrót z Krynicy!

WItamm!!! wSzystkichh :D Spoko ZE KRynica juz Za jaksi czas ruszy wszsytkimi trasami ,tylko tam jedze zawsze nie ma lepszego kompleku ,patrzac na stronke jaworzyny myslalem ze warunki pipne;/ bo co to 3o 40 cm to nic prawie ,ale jak widze wasze opinie to juz za kilka dni brykne na jaworzyne z ziomkami PZDR!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Wielki powrót z Krynicy!

Na Jaworzynie spędzałam Sylwestra i w Nowy Rok tez było jeszcze po czym jeździć. Tylko na górze stok był mocno "wystrugany" i pełno smieci po petardach+kamienie trochę psuły zabawę.Niestety widac to na ślizgu deski. Teraz to juz chyba tylko trzeba trzymac kciuki za Kasprowy bo wszędzie leje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Wielki powrót z Krynicy!

A w niedzielę popadywało coś, co tylko czasami przypominało śnieg. Na ogół był to ordynarny deszcz. Większość ludzi zmyło przed południem, i co to była za uciecha pojeździć sobie po całkiem prawie pustej trasie! Mniejsza o to, po czym, coś za coś. Wyglądało jednak, że śnieg może szybko spłukać, ciekawe, co jeszcze zostało do tej pory :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...