Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Kampio
      Witam, mam takie oto narty Fischer RC4 Worldcup GS z sezonu 2009/10, chciałbym je sprzedać, a nie jestem jakimś znawcą w temacie nart, poza tym nie mogę znaleźć nigdzie tych nart na sprzedać, jedynie z innych sezonów. Długość 148cm. Stan taki jak na zdjęciach, nie wiem co jeszcze dodać  Z góry dzięki.

• By japawka
      Dzień dobry,
      Interesują mnie Progressory F18  (dobre ceny teraz są), biorę też pod uwagę  Fischer RC One 74 , może 73 (i tu pytanie - co lepsze), mam 175 wzrostu, 74 kg wagi, lubię jeździć szybko (ale na pewno nie zawodniczo),  długim skrętem (ale nie zawsze się da), umiejętności - prawie 5/10. Wiek 55, na nartach od paru lat, tydzień w roku mniej więcej. Czy długość 167 wystarczy? 174 wydaje się za wysoko, chociaż gość w sklepie na Stegnach powiedział, że do takiej jazdy i mojej wagi to tak 170+. Polecał mi Volkl Racetigery RC lub Fischery RC One 73 lub 72 oraz Volkl Deacon 74, ale to chyba za mocne dla mnie. Buty mam Salomon XPro 80. W tym roku jeździłem na starych Salomonach Race 24 R , jakiś taki model dla Intersportu, 10 letni, rentalowy o długości 165 i było OK. 
      Oczywiście inne propozycje też mile widziane, ale wiadomo, wąż w kieszeni syczy.
      Pozdrawiam
      Paweł

1. Płeć - M
      2. Wiek - 55
      3. Waga - 74
      4. Wzrost - 175
      5. Na nartach jeżdżę od 7 sezonów, ( ..7 dni w sezonie)
      6. Moje umiejętności określam na prawie 5
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Salomon XPro 80
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - 
      9. Preferuję styl jazdy (długim skrętem rekreacyjną po przygotowanych stokach, raczej szybko) -
      10. Upatrzyłem sobie narty - Progessor F18
      11. Mój budżet na narty to około - 1100 - 1300, może więcej trochę
    • By mifilim
      Fischer Progressor 10+ C - LINE 175 cm (dla wzrostu od ok. 175 cm)

Seria C – LINE, ekskluzywna linia Fischera, skierowana jest do zaawansowanych narciarzy poszukujących najwyższej jakości sprzętu. Twardość narty precyzyjnie dopasujemy do swoich potrzeb dzięki trzem różnym nastawieniom. Niesamowite trzymanie. Podwójny promień skrętu. Na przygotowany i rozjeżdżony stok.

Promień              13/16 m (170 cm)

Taliowanie          121 - 73 - 102

Technologie:

Air Carbon Ti

Sandwich Sidewall Construction

Titanal 0.5 / Titanal 0.8

Flowflex Tune It

Full Carbon Jacket

cena: 250 zł + przesyłka

• By newbie
      Cześć. Zależy mi na kupnie nart dla początkującego, które będą mi służyć możliwie najdłużej. Interesują mnie jakiekolwiek zjazdówki. Słyszałem o tym że nawet w moim budżecie mogę upolować jakieś używane, markowe narty będące po jednym, dwóch sezonach (w dość dobrym stanie technicznym). Jakie strony polecacie jeśli chodzi o szukanie nart używanych? Znacie może jakieś sklepy z dobrymi opiniami, oferujące używane narty w Warszawie? Będę wdzięczny za każdą radę. 
      1. Mężczyzna
      2. 22 lata
      3. 85kg
      4. 1.83m
      5. Narty na nogach miałem ~6 razy w życiu
      6. Moje aktualne umiejętności to coś około 2/3
      7. Butów aktualnie jeszcze nie mam
      8. Nart jeszcze też nie
      9. Początkujący
      10. ---
      11. Mój budżet to około 500-700 zł więc celuję w jakieś narty używane
    • By PiotrPoznań
      Witam, 
      Szukam nowych nart, bardzo proszę o pomoc w doborze i propozycje nart dla mnie.
      1. Płeć - M
      2. Wiek - 36
      3. Waga - 100
      4. Wzrost - 185
      5. Na nartach jeżdżę od 4 lat, w każdy sezon ok 15 dni, ostatni sezon, przejechany na Racetiger S.C., dawałem radę, ale trochę jazda na nich męczyła mnie, ciężko było mi je wprowadzisz w skręt przy wolniejszej jeździe, dziś wiem że potrzebuj nart mnie wymagających
      6. Moje umiejętności określam na 5
      7. Moje buty to – Salomon  X PRO 100
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model – nie mam obecnie, sprzedałem Racetiger S.C., szukam następcy
      9. Preferuję styl jazdy  - po niebieskich trasach, długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, po przygotowanych stokach,
      10. Upatrzyłem sobie narty – RTM 76 ELITE 175 cm
      11. Mój budżet na narty to około – 1200-1300 pln

Z góry dziękuje za pomoc!!!

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...