Narty - skionline.pl
Jump to content

sstar

Members
 • Posts

  1,978
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

sstar last won the day on May 13

sstar had the most liked content!

Personal Information

 • Imię
  Tadeo
 • Miejscowość
  Wola Wysoka

Ski equipment

 • Narty marka
  Rossi GSM 175 R18 116/70/98, Kastle BMX 178 R20 122/88/110, Dyna NP 117/81/110, S 180 R18 131/92/121
 • Buty marka
  Dynafit Tlt, Rossignol Evo, Rossignol Cup

Skills

 • Poziom umiejętności
  5

Recent Profile Visitors

5,073 profile views

sstar's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

2.2k

Reputation

 1. Człowiek uczy się całe życie, camera obscura to nie była, ot iPhone mini. Wcześniej miałem Sony Xperia Z5 też byłem zadowolony.
 2. Znamy i lubimy, Wierzchucino, piękny i szeroki fragment płazy w stronę Białogóry. Byliśmy na majówkę.
 3. Bo każdy ma taką plażę na jaką zasłużył;-) ps gdzie to?
 4. Pamietam jak w pobliżu Cabo da Roca na trzy razy tylko raz udało mi się pokonać strefę fal, które załamywały się na płytkiej dość, a że były solidne to ani górą ani dołem nie szło, jak już minąłem to tylko wrócić pozostało. PS jedno z Costa de Caparica, dwa z CdR. Z plaży o jakiej pisałem fotek brak, na północ od CdR.
 5. A gdzie to? Ja odkryłem Sassnitz i dalej w kierunku Kaiserstuhl, a jednak https://de.wikipedia.org/wiki/Königsstuhl_(Rügen) niby nie daleko, a egzotycznie, jak już się do Szczecina dojedzie. PS fotka z Wiki, choć gdzieś mam swoje, ale to inny wyjazd był.
 6. Tuż przed odjazdem nocne Polaków rozmowy w cieniu zachodzącego słońca, bo przecież nie blasku. Rano kąpiel i wizyt(acj)a w porcie, ot tak dla wspomnień.
 7. Powrót łatwy nie był 6h w drodze do Skierniewic. Latanie autostradami i eskami odrzuciłem. Ale tereny za to piękne. Trasa malownicza, ekspresówka do Koszalina, potem Bobolice, Biały Bór, Tuchola, Tleń, bajka. Do tego jeziora warte przystanku: Rosnowskie, Porost Chlewo, Krępsko, gdzie zwykle stawałem, dobra knajpa i produkty regionalne, Głęboczek, Trzebciny, Żur Tleń. Pięknie. Fotki za pewną chwilę z komórki tymczasem mapka i na koniec trasa A1, taki mamy klimat. PS akcent górski rozmowa z kamieniarzem i utlenianiem nagrobków ze Strzegomia, żelazo.
 8. To jeszcze dachowe fotki, gości tu ptactwo wszelakie. Obok Bałtyk i wczasy ze spa, ceny zabijają, ale niemiecko-polskie wczasowiczki z torebkami YMMOT jak odczytałem zabawnie stać na trzy tygodnie za kilka tys… ojro.
 9. Duże zmiany. Dobra muza na deptaku. Nowoczesność w każdym calu. Port zadbany. Choć to nie Szczecin. Już po kąpieli. Nogi marzną - a dojść trzeba daleko brodząc jak czapla. Auto namierzyłem Lexus RC F, fajna zabawka. Na tablicy rejestracyjnej nie było ale są inni śledczy po blachach. Mamy sublokatorów na parapecie, choć to my jesteśmy goście, one u siebie.
 10. Do Kołobrzegu jeździłem całe dzieciństwo. Blisko nie było. Ale darmowy bilet PKP ułatwiał sprawę. Noclegi w wagonach też tanie były. Więc teraz powroty sentymentalne. Raz gdy ciąłem z Sopotu do Sassnitz, piękno Rugii nawiasem mówiąc. Teraz gdy zdało mi się, że z Wrocka bliżej. Niż ze Skierniewic. Minęły mnie Lexus sportowy, mercedes amG suv i beemka która mijała z prawej gdy ktoś jechał prawym. Czas dobry koło 4h. Kąpiel jutro z rana. Dziś moczyłem nogi, zimna woda.
 11. Ładne opowieści, wiec się podłączę. Za młodu będąc pod wpływem bardziej doświadczonego kolegi kopałem ślady w stwardniałym śniegu aby panny mogły iść… na Zawrat od Gasienicowej, ciężko było, zwykle dwa czy trzy kopnięcia, lepiej byłoby z rakami, jedne chyba mieliśmy na grupę. Byłem dobrym kopaczem, wszyscy weszliśmy i zejście do piątki. Potem zejście tyłem ze Szpiglasowej do MoKa. Kawałek tuż pod przełęczą, czujny trawers, nie jak na nartach, wtedy light, choć zjazd inaczej bo w dół w zlebik i jazda. Jeszcze pamietam Kozi kawałek jakiegoś trawersu i tez kopanie śladów, takie to początki. Potem zjazd niekontrolowany z Piątki, czekan nie zatrzymał, kosówka dała radę. Ot wspomnień czas i czar.
 12. Bo spór jest k… fundamentalny, źe posłużę się słowami poety, ustawiłem od odpowiedniego miejsca filmu https://www.youtube.com/watch?v=H-IVzFIRSVE#t=1m12s
 13. Płaskie to są twoje żarty bez rodziny. Naśmiewanie się z 83 latki z Parkinsonem dość żenujące. Od mojej rodziny waść pan raczyłby się od…
 14. A twoje komentarze do wątku zwierzenia frustrata bez polotu. Wymyśliłbyś coś w stylu: relacje plaskoziemcy, ale szczerze mówiąc ciężko się po tobie spodziewać czegoś finezyjnego, ot siłowe rozwiązania poszukiwacza pionu.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...