Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szwajcaria- kask?


fasolak

Rekomendowane odpowiedzi

szwajcaria- kask?

Jak narazie w żadnym z krajów alpejskich nie ma obowiązku jazdy w kaskach, a bardzo ważną żeczą jest wykupienie ubezpieczenia narciarskiego: takie ubezpieczenie w razie wypadku pokryje koszty związane z konsekwencjami takiego zdażenia czyli: koszty akcji ratowniczej, zaopatrzenia lekarskiego czy pobytu szpitalnego twojego a jeśli to Ty jesteś sprawcą takiego zdażenia(czego Ci nie życzę ale to zdażyć się może każdemu) i z Twojego powodu są poszkodowane inne osoby to taka polisa działa podobnie jak OC samochodowe.

Więc do kasku Cię nie będę namawiał, bo sam do niego nie mogę sie przemóc, ALE POLISĘ WYKUP KONIECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwajcaria- kask?

kask panowie to naprawdę dobry zakup niektóre są brzydkie ale jak zakupicie państwo ładny kask uvexa bądź scotta to fajnie się pokazać :) ja już jeżdże 3-eci sezon w tym samym kasku... na początku się ciężko przełamać ale potem naprawdę jest lans jest git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwajcaria- kask?

Kask ... to już prawie jak obowiązek :) bardzo polecam. Sam byłem świadkiem zdarzenia kiedy kask uratował życie!

Co do ubezpieczenia to możesz kupić polisę przez skionline.pl, bez wychodzenia z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwajcaria- kask?

kiedys zakladlem kask tyko na wieksze zjazdy. od czasu kiedy na bukowinie tatrz oberwałem orczykiem w glowe zakladam go czesciej:) odnosze nawet wrazenie iz jest higieniczniej niz w czapce

ale komu ja to pisze?, nie widziałem na formum postu który by temu przeczył:)

najfajniesze jest to ze dziaciaków do tego nie trzeba przeknywac bo im sie wydaja iz w takim kasku sa cool , jazzi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwajcaria- kask?

nie tylko dzieciakow w kaskach duzo...

w tym roku "kaskarzy" jak grzybów po deszczu...

w szczyrku :P (wiem blee ale mam blisko :P) mozna zaobserwowac 1/2 populacji w kaskach...

tez kupilem...

i obserwacje po paru tyg jezdzenia w kasku...

- po glowie nie wieje :P

- cieplo jest

- telefon da sie odebrac

- komfort psychiczny ze moze sie nie zabije na drzewach jest :P

jak ktos chce kupic...

to w makro przeceny 50% :P ale kaskow jeszcze troche lezy...

duzo juniorskich... http://www.allegro.pl/item167059452_kask_dzieciecy_rossignol_comp_j_2006_07_wyprzedaz.html takie za okolo 100zl

ale "duze" tez są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...