Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MASO CORTO - WSZELKIE PRAKTYCZNE INFO


KAMYKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wybieram się do Maso w ostatnim tygodniu marca, dlatego zbieram wszelkie inf nt. tego miejsca. Oczywiście interesują mnie Wasze opinie, porady itp. Info na necie poczytałem i wygląda naprawdę zachęcająco. Mam na oku Top Residence Kurz. Jesteśmy familią jeżdżącą od dwóch sezonów, ostatnio spędziliśmy intensywny tydzień na Słotwinach i chcemy juz czegoś więcej. Będzie to nasz pierwszy wyjazd w Alpy. Z góry dzięki za Wasze rady.

Kamyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASO CORTO - WSZELKIE PRAKTYCZNE INFO

... hmmmm ... byłe tak xxx razy i .... eee nic nie powiem, bo mi nie wypada!

Ale pewnie wielu jest tu takich co mogą dużo powiedzieć.

ale kurcze ... Alpy są takie wielkie i piękne, a Ty wybrałeś Maso ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASO CORTO - WSZELKIE PRAKTYCZNE INFO

Na pocieszenie mówisz ... hmmm

MaM! MaM!

Już piszę! W Kurzu jest basen! ... czynny w godzinach kiedy jeździ się na nartach!!!

... co jeszcze ...

Pozdrów Panią Beatę w recepcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASO CORTO - WSZELKIE PRAKTYCZNE INFO

na pocieszenie...

jak bedzie ladna pogda bedziesz zadowolony...

warunki narciarskie i tak lepsze niz na slotwinach.. :))

poza tym od czegos trzeba zacząć.. :))

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASO CORTO - WSZELKIE PRAKTYCZNE INFO

A wybierasz się indywidualnie czy masz może jakieś szkolenie w planie?

Jak na razie opinie raczej mało zachęcające i mogące Cię naładować pesymizmem przed Twoim pierwszym razem w Alpach.

Na pocieszenie w marcu stok jest wolny od dziesiątek slalomów jak na jesieni, więc cała górka jest do twojej dyspozycji. Fakt ośrodek nie jest wielki, ale jakieś siedem tras pozwoli Ci się odpowiednio skatować. Górny odcinek lodowca ma jakieś sto metrów z kawałkiem szerokości przy długości ok. kilometra, więc szacunek. Do fanu bajka.

Co do basenu to gratuluję Jackowi samozaparcia na stoku, bo wyciągi zamykają coś koło 17 a basen jest czynny do 20. Ma gość zdrowie, co najmniej trzy godziny z buta pod górkę i jazda w dół.

Wielkim plusem jest też to, że po przyjeździe bryczkę stawiasz na parking i do wyjazdu możesz o niej zapomnieć, do kolejki masz minutę z nartami na plecach. Z minusów standard hotelu jest taki sobie, ale i cena też taka sobie.

Życzę udanego wyjazdu i pozdrawiam keen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASO CORTO - WSZELKIE PRAKTYCZNE INFO

Uppsss! To po kilku latach ktoś pomyślał? ... i basen jest otwarty w normalnych godzinach?

To przepraszam! Widać WIELE się tam zmienia :)

Kiedyś na moje sugestie, żeby basen był czynny dłużej usłyszałem cyt. "basen obsługuje jedna osoba i pracuje tylko 8 godzin"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASO CORTO - WSZELKIE PRAKTYCZNE INFO

No właśnie, te gorsze wieści to chyba są sprzed kilku lat... to dla własnego pocieszenia. Dzisiaj rozmawiałem z kolega, który okazał sie (od 3 lat - ostatnio XII 2006) bywalcem tego miejsca i ZACHWALA. Wiem, wiem... że jeden woli córkę a drugi teściową. Szukałem małej "dziury" na rodzinny tydzień i hotel właśnie z basenem (godz. otwarcia są odpowiednie). A pogoda... no właśnie, wydaje mi się, że pogoda to sp... olić potrafi wszystko, ale na to wpływu nie mamy :(

Dzięki wszystkim za dobre słowo. Mam pod nosem bywalca tego miejsca i wiem już prawie wszystko. A z drugiej strony, jest takie przysłowie, co konstatuje: trzeba sprawdzić na własnej skórze :)

Pozdrawiam serdecznie,

Kamyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...