Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie lepiej jechać;Madonna czy Tonale?


dolomity

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie lepiej jechać;Madonna czy Tonale?

Ja bym proponował Madonne:-) Madonne masz połączoną z Folgaridą i Marilevą i masz tam dużo ciekawsze trasy!! Tonale szybko by Ci się znudziło! Tak sobie mozesz pojechać na 1 dzień zobaczyć jak to wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie lepiej jechać;Madonna czy Tonale?

Obawiam się, że na przełomie marca i kwietnia mogą być problemy z przejechaniem na nartach z Folgaridy do Madonny!

A czemu nie chcesz wyskoczyć do Południowego Tyrolu? Z tego co wiem do z Bergamo jeździ specjalny bus do Val Gardeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie lepiej jechać;Madonna czy Tonale?

Tonale jest bardzo fajne ale tam ugrzęźniesz. Jeśli jest wybór tylko między Madonną a Tonale to raczej ta pierwsza. Ze względu na większy wybór tras. A tak naprawdę to najlepiej będzie zamieszkać w dolinie i jeżdzić do Tonale albo do kompleksu Folgarida-Marileva-Madonna. Dobrym wówczas rozwiązaniem będzie mieszkanie np w Marilevie lub gdzieś w pobliżu. Co do śniegu na przełomie marca i kwietnia nie będę się wypowiadał. W tym roku np w grudniu nie było wcale śniegu i był to pierwszy raz jaki pamiętam. Mam na myśli właśnie te ośrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie lepiej jechać;Madonna , PołTyrolczy Tonale?

rozpytujesz caly czas o ten sam region...:))

moze warto otworzyc mape...??? ;)))

zamieszkaj w Folgaridzie lub Marillevie... wtedy na nartach przejedziesz do madonny... a do Tonale masz 20min autem...

chyba ze wogole w dolinie, np Dimaro...

z tego co wiem to val di sole masz kolej... ale nie wiem jak z polaczeniami...

do madonny raczej bus lub taxi...

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...