Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ktoś jedzie pod koniec marca do ..............


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jedzie pod koniec marca do ..............

nie no moja wredna natura wygrala...

nie moglem sie powstrzymać nie skomentować...

tak na 100% ktoś jedzie pod koniec marca do Val di Fassa (Włochy) lub Heiligenblut (Austria) jak by nikt nie jechał to by mieli problemy finansowe... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jedzie pod koniec marca do ..............

No trzeba ich wspomóc, bo u nas to tylko Kasprowy i Pilsko zostało na które trzeba wyjść na nogach ... ale zaraz ... mam!

Zróbmy z tego atrakcję turystyczną! Chcesz sobie pojeździć wyjdź do nas! Jak Ci sie uda to będziesz mógł poszusować albo nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jedzie pod koniec marca do ..............

No a Panie Jacku czy trzeba będzie płacić za wstęp do muzeum (Pilsko)?

A może jakieś wolne datki od braci narciarskiej na zakup nowego wyciągu krzesełkowego.... takie tam co łaska.

Pozdrawiam wszystkich zdesperowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jedzie pod koniec marca do ..............

no jeżeli kogos zaspokoja 800-900 metrowe stoki (długosc ofkors)

to polecam Chleb -Vratna dolina -nietrzeba dymac z buta-gondolka sie dojezdża badż ,choćby Praded (czy Pradziadz,zwał jak zwał ) na obu górach okolo1 m sniegu jeszcze lezy...

http://www.vratna.sk/m.php

http://www.holidayinfo.cz/kamera.php?lang=1&rg=4&loc=3&prg=0

tak jak wspomnialem Alpejskie stoki to to niesa ale pojezdizc sie calkiem fajnie da.. ja wole to niz pilsk (hoc pilsko blizej) czy kasprowy (choc nigdy niebylem ,zreszta daleko)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jedzie pod koniec marca do ..............

Jestem od niedzieli rano w Hintertux yeeeeeehhhh i licze ze bedzie za..biscie - jakby niewiadomo co ktos potrzebowal to sie polecam;))) Acha jeszcze wczoraj mialem jeden niewykorzystany pokoj (2-3 osoby) w terminie 19/03 do 24-26/03 dla zainteresowanych ewentualnie - transport juz we wlasnym zakresie.

A Popraded jak rowniez pare innych stokow w Czechach okreslanych aktualnie od b. dobrych w zwyz nie polecam - ciekawe jak to mozliwe w temperaturze od + 5 do + 10 i to w na szczycie stoku !!

Bylem w ta niedziele w Janskich Lazniach i bylo naprawde super (pojezdzilem) ale..... do 10.00, pozniej dobrze, pozniej ledwie srednio - wszystko miekklo i niklo w oczach. Pomimo ze karnet mialem do 12.00 zwinalem sie o 11.00, szkoda bylo nart i siebie tez.

To co zostalo plus terazniejszosc to juz dla czystych desperatow - jazda tego raczej nazwac nie mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...