Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Opinie o Fischerze RC 4 World Cup SC 2002/2003


narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie o Fischerze RC 4 World Cup SC 2002/2003

bardzo fajna deska,troszke twarda,dobrze trzyma na lodzie,troszke moze za szeroka co daje sie odczuc przy jezdzie na wprost...ale podoba mi sie!! wiecej info przekaze Ci Burass ktory od niedawna jest szczesliwym posiadaczem tych desek. pozdrawiam-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Fischerze RC 4 World Cup SC 2002/2003

Narta o najmniejszym promieniu skrętu przy odpowiedniej długości.(w grupach slalom i fun) Dobrze trzyma na twardym. Bezlitosna na krawędzi -albo jedziesz zadany promien albo lepiej sobie odpuścić. Nie zamienie jej na inną. (na razie :)) Pozdrawiam. kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Fischerze RC 4 World Cup SC 2002/2003

Na slalomie super, tak samo do jazdy fun. Deseczka jak na slalomkę dosyć twarda, więc wymaga sporo siły, ale odpowiednio potraktowana potrafi naprawdę się pięknie odwdzięczyć ;)) Krawędzie trzymają jak żyletki, lodzik niestraszny. O technice klasycznej z ześlizgiem trzeba na nich zapomnieć.

No i ten promień skrętu... To już chyba ostateczna granica rewolucji carvingowej...

Jak dla mnie - the best!!! -ale każda sroczka swój ogonek chwali... ;))))

Pozdrawiam

burass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Fischerze RC 4 World Cup SC 2002/2003

cóż można powiedzieć, testowałem w maju 02 wiele nart, ale ten model o długości 155 cm R=9, to istna bajka, dlatego też od listopada jestem szczęśliwym posiadaczem, myślę że mogę coś na jej temat powiedzieć gdyż spędziłem na niej kilkanaście dobrych dni w tym roku, jeśli chodzi o nową technikę jazdy (na krawędziach) to znakomicie prowadzi się w krótkim i długim skręcie, naprawdę można na niej wycinać niezłe rzeczy przy bardzo dużym wychyleniu, są bardzo stabilne i pewne w skręcie, nie cierpią jeździć na wprost, a nawet nie potrafią, jeśli chodzi o technikę klasyczną to znakomicie zachowują się na bardzo stromych i wąskich stokach, które to mogą być mocno oblodzone lub zmuldzone,

mówiąc szczerze nie wiem dlaczego nie którzy twierdzą że narta ta wymaga sporo siły, ma 179 cm wzrostu i ważę zaledwie 70 kg i narta ta naprawdę nie sprawia mi żadnych trudności, każda narta będzie kosztować sporo siły jeśli będziesz jechał ostro na pełnym gazie, to czy narta jest trudna poznajesz na małych i średnich prędkościach, a na takich właśnie nie wymaga ona użycia siły, dla mnie osobiście naprawdę trudną nartą jest tego roczna slalomka Nordica - ta dopiero wymaga siły

Pozdrawiam wszystkich miłośników Fischera RC 4 World Cup SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...