Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wątek o jednej ze szkół został usunięty


Webmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek o jednej ze szkół został usunięty

Nie Czesław a ja pisałem ten wątek. W zeszłym roku podobnie pisałem o Akademii Carvingu ( Gosiu pozdrowienia ), wątek się ciekawie rozwinął i nikt nie myślał o cenzurze.

Jeżeli ściągniecie tego postu było spowodowane podejrzeniem, że ktoś mnie prosił żebym pisał tak o Activ Sporcie to jest to obrzydliwe.

Myślę, że właśnie takie informacje są o wiele ciekawsze od pytań o kolejną długość nart. No ale to jest Twoja własność i widać, że dosyć swobodnie korzystasz z prawa do cenzury. Osobiście nie mogę doczekać się wątku o Carving Sporcie, Faboo Sporcie,Fischer Demo Teamie, i innych szkołach.

pozdr,

Ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o jednej ze szkół został usunięty

No...powiem że to była moja pierwsza myśl gdy zobaczyłem że wontek o Aktiv Sporcie został wyp...cięty, że gdyby to było właśnie o Carvingsporcie to by nic nie było ale widać ta szkoła A-S nie jest zaprzyjaźniona z redakcją Skionline.

Poprostu jak się to mówi są równi i równiejsi.

Ps: Oczywiście Carwingsport jest znakomitą szkołą, a Aktiv Sport poprostu nieznam więc nie mam zdania.

A może to jest tak że o tych co się na Skionline reklamują(odpłatnie) wolno pisać na forum a o tych co się nie reklamują to nie: więc nie ma nic prostszego tylko taki punkt do regulaminu korzystania z serwisu dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o jednej ze szkół został usunięty

Więc wyjaśnię Wam o co chodzi, bo widzę, że po Waszemu na skróty najszybciej.

Jak mogliście zauważyć, ryba i SB wasze posty nie były kasowane.

Może jednak nie widzieliście, co się stało dzisiaj rano. Wyjaśnię. Czesław - właściciel szkoły - założył sobie login, który był adresem szkoły, co nie jest dopuszczalne na forum! W odpowiedzi dziękował Wam i podał adres www gdzie można odszukać informacje o jego działalności. A to czysta kryptoreklama.

Czyli napiszę wyraźnie: gdyby nie wpis Czesława informacja nie zostałaby usunięta z forum.

A to, że mi ubliżacie to przykre, ale to już Wasza sprawa. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o jednej ze szkół został usunięty

Nie było moją intencją ubliżenie Tobie JACKU, ale jeśli to tak odebrałeś to przepraszam.

Wątek Czesława akurat zdążyłem przeczytać.Był tam podany link do galerii z tegoż wyjazdu i Czesław zachęcał do oglądania jej- nic pozatym(albo aż tyle). A to że się zarejestrował pod nazwą własnej szkoły to jest wina "nieszczelnego" systemu rejestracji, o czym już kiedyś nadmieniałem na forum, bo wystarczy w rubryki wstawić XXX i rejestracja gotowa i potem można cwaniakować.

Myślę że pan Webmaster trochę za nerwowo zareagował (już nie pierwszy raz), bo moim skromnym zdaniem wystarczyło w temacie palcem pogrozić.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o jednej ze szkół został usunięty

Sławek,

tak to już przypadłość naszego narodu, że pierwsze się kogoś oskarża, nawrzuca mu zanim zapyta dlaczego. Jak wcześniej pisałem: nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

Co do zamieszczania informacji o szkołach, stronach, firmach nie wiedzę z tym żadnych problemów jeżeli jest to robione wg przyjętych zasad. Nie dawno ktoś umieścił link do strony mojej konkurencji i link dalej jest. Czym innym jest jednak używanie loginu jako adresu www. To już wykracza po za przyjęte na tym forum zasady, a świadczy o osobie, która tak robi.

A co do logowania, forum itd. to od nowego sezonu będą duże zmiany, ale o tym w swoim czasie.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o jednej ze szkół został usunięty

Wywalając mój post tłumacząc to zupełnie innym wpisem mnie nie obrażasz a, uważam, zasadne słowa o cenzurze uważasz za obrazę. Jacku trochę dystansu, proszę. Chyba masz możliwość usunięcia konktrtnych wpisów bo tak jak zrobiłeś można kasować wiele ciekawych dyskusji !!!! I co to znaczy, że obraziłem Ciebie nie pierwszy i nie ostatni raz ? - poniosło Cię.

pozdr,

Ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja

przepraszam bardzo

może nie jestem zbyt rozgarnięty, ale czy ryba5 i czesław to te same osoby? Bo jeśli nie, to już niczego nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo

Czesław to właściciel szkoły narciarskiej, a ryba5 to jeden z uczetników szkolenia zorganizowanego podczas tego bigweekendu na Siubaiu.

I ryba5 opisał na forum jak bardzo jest zadowolony po tymże szkoleniu, a Czasław tak jak pisze powyżej założył sobie użytkownika na tym forum którego nazwa była adresem jego szkoły i podziękował jego uczestnkiom za mile spędzony czas.

A ja jeszcze raz pragnę Jackowi wyjaśnić: nie pochwalam tego co zrobił Czesław i uważam podobnie jak TY że jest to kryptoreklama, czago zresztą dałem dowód przy innej okazji bodaj w styczniu "Biały Krzyż i gość co się podpisał INSTRUKTOR NARCIARSKI.(tamten wątek też został usunięty bo się rozpętało piekło i paru z....nas wybierało się tam kolesiowi wpi... na lincz znaczy.

"tak to już przypadłość naszego narodu, że pierwsze się kogoś oskarża, nawrzuca mu zanim zapyta dlaczego"

-trochę Jacku poszalałeś pomojemu to przerost formy nad treścią, jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja

przepraszam bardzo

Dzieki za wyjaśnienia, czyli ryba5 dziękując za miły pobyt (to akurat czytałem) złamał zasady, hehe. Bo że czesław wygioł pałę to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo

Oj Panowie, gorąco tu się u Was zrobiło, nie ma co :-)))

Niestety, nie śledziłam watku od początku (za co już sie rybie5 kajałam) i nie mogłam poprzeć wszystkich pochwał na temat "szkoły-której-nazwy-nie-wolno-wypowiadać", ale z czystym sumieniem podpisuję się pod wszystkim co ryba5 napisał, bo na pewno napisał samą prawdę.

Gorąco pozdrawiam wszystkich uczestników, organizatorów i instruktorów z wyjazdu na Stubai - łącznie z Cześkiem, który tu nieźle narozrabiał. Było super!!

P.S. I proszę nie podejrzewać że to znowu Czesiek się podszywa pod kolejnym nickiem, bo to w 100% ja - juleczka:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo

Witam wszystkich!

Przepraszam za zamieszanie ktore wywolalem nie swiadomie.

LOgin A****S****.p* byl zarejestrowany w czasach gdy placilismy za reklame na stronie,a nie zalozony jak ktos twierdzi pod post Czarka.

Jak zauwazyliscie wczesniej,nie uczestniczylem w forum poniewaz nie bylo tematow zwiazanych z nasza szkola.

Zwykly ludzki odruch oraz udany wyjazd sklonil mnie do napisania postu. Nie bylo moim zamiarem wywolanie goracej dyskusji w zasadzie nie na temat forum.

Poniewaz sprawa dotyczy naszej szkoly prosze o usuniecie tego watku (liczac na zrozumienie innych uzytkownikow) i nie wywolywanie bezsensownej dyskusji

Naprawde szkoda czasu, a sezon jeszcze trwa;)

Przepraszam raz jeszcze

Pozdrawiam serdecznie

Czeslaw Dabrowski

P.S>Regulamin uzytkownikow forum powinien byc w menu obok, wtedy nie bedzie problemow z kryptoreklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...