Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam po wakacja...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wakacja...

Hmmm..... wrażenia z wakacji, urop w mgnieniu oka minął i znów powrót do smutnej rzeczywistości - praca, praca, praca... Jedyna pociecha, że już niedługo będzie można na nartach pośmigać. Mam tylko nadzieję, że dane mi będzie zakosztować tej przyjemności w nadchodzącym sezonie.... Niestety tydzień po udanym urlopie w głupi sposób skęciłem kostkę (rozwalona torebka + naderwane wiązadła) to już drugi tydzień po kontuzji i wcale nie wygląda to dobrze, ledwo mogę stanąć...

Ach te wakacjeeeeeeee

Pozdrawiam wszystkich z nadzieją że oprócz udanego urlopu nic podobnego Wam się nie przytrafiło.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wakacja...

Ja w tym roku po 5 letniej pezerwie ponownie wybrałem się na urlop do Chorwacji i poza rzeczami oczywistymi takimi jak ciepła woda morza adrjatyckiego i pewna pogoda południowej Dalmacji, największe wrarzenie zrobiła na mnie autostrada chorwacka: droga która jeszcze 5 lat temu nie istniała. Na dzień dzisiejszy w niektórych mapach nadal nie istnieje wcale, a jeśli tak to co najwyżej jako projekt, pięknie poprowadzona poprzez góry i pod nimi tunelami- niektóre z nich mają nawet po 6 kilometrów.

Aktualnie można nią dotrzeć na wysokość Makarskiej a do 2010 roku ma być gotowa do samego Dubrownika.

I biorąc pod uwagę fakt że jest to kraj raptem 10 lat po wojnie domowej to robi wrażenie.

A tak pozatym..... wakacje..... czym że one są?: to czas oczekiwana pomiędzy końcem zimy a początkiem następnej.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam po wakacja...

ja posiedziałem 2 tyg nad polskim morzem...

w Karwi :-P jak to już gdzieś tu pisałem :-P

dodatkowo weekend w trójmieście...

wracając z plażowania....

15-tego września miałem na Chorwację jechać na tydzień ale...

okoliczności sprawiły że rezygnacja z tych planów...

ale może jeszcze sie coś uda zorganizować :-P

22-go... może Słowacji Raj :-P

na parę dni....

jeszcze w międzyczasie z Bielskim PTTK po górach można było pochodzić...

(jak ktoś chętny to zapraszam do naszego koła :-P - informacje na PRV :-P)

heh :-P

ogólnie to oszczędne wakacje :-P - auto spłacam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...