Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Alpach PRAWDZIWA zima


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

W Alpach PRAWDZIWA zima

W całych Alpach sypie. Dzisiaj rano miałem śmieszną sytuację. Pracując nad aktualizacją danych jednej z austriackich stacji oglądałem widok z kamery - piękne słońce i zielone stoki. Po godzinie przez przypadek zerknąłem na kamery jeszcze raz i ... zatkało mnie. Obraz typowo zimowy - białe, stoki, padający śnieg i przymarznięta kamera. Aż mi się serce raduje na takie widok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alpach PRAWDZIWA zima

Zastanawiam się, ile sniegu nowego musi spasc ,żeby uruchomili pod koniec wrzesnia wyciagi, na tyle,żeby warto było się ruszyc tam na narty. Ten rok chyba nie jest najlepszy ze sniegiem latem. No może lepiej ze sniegiem (widziałam na kamerach ) bylo w ok. wysokich niedaleko Matehornu.Chcemy pojechac na Tux w pierwszym tygodniu października. Prosimy o info o warunkach do kicania. Pozdrawiam wszystkich nawiedzonych co nawet latem musza na nartach. Rolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alpach PRAWDZIWA zima

Ile by go nie spadło teraz to będzie to bez znaczenia na termin otwarcia alpejskich ośrodków, który jest przewidziany zazwyczaj na ostatnii weekend listopada lub na pierwszy grudnia.

Wyjątkiem są lodowce, a taka pogoda jak teraz sprzyja zdecydowanej poprawie warunków, i stopniowemu powiększaniu oferty, bo wiadomo że na lato ta oferta tras jest mocno okrojona(nawet do 0 tak jas na Stubai).

Na Tux początkiem października napewno pojeździcie byle mgły nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...