Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Homar

Windstoppery.

Recommended Posts

Witam! Jesień i wiatrzyska idą wiec zacząłem rozglądać sie za windstopperem tudziez softshellem, jest tego naprawdę dużo wiec stwierdziłem ze poradzę sie was :P, Chodzi mi o coś takiego w czym bede mogł jezdzic na nartach w cieplejsze dni i uzywac na codzien. I tu moje pytanie jesli ktos uzywa jakis window to co poleca i co o nich sadzi wady i zalety na co zwracac uwage przy zakupie bede wdzięczny ;)

pzdr.

Homar

Windstoppery.

Jeżeli chcesz pojeździć w tym na nartach i pochodzić to od razu skoncentruj sie na softshellu.

Co to? To specjalna tkanina o konstrukcji zapewniającej:

- oddychanie, czyli przepuszczanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz,

- chroniąca przed wiatrem,

i (tu różnica z Windstopperem) zapewniająca ochronę przed deszczem, śniegiem

Oczywiście nie jest to tkanina, która zapewni 100% ochronę przed opadami, ale zapewni komfort w trakcie mżawki, opadu śniegu na czas dojazdu, dojścia.

Polecam. używam tego typu odzież od wielu, wielu lat. I zawsze sie sprawdzała! Jest lekka, ciepła i warta swoich pieniędzy.

Windstoppery.

Co do butów to Lafuma rządzi ;-). Nie do zajechania.

Odzieży nie miałem ale firma wygląda na solidną i bewnie badziewia nie wciska.

Windstoppery.

Witam Dzieki bardzo :)) wrociłem własnie ze sklepu i wybór padł na Tensona, wybierałem miedzy Hi moutainem a nim i jakos tenson wydał mi sie fajniejszy, a wogole to pojechałem tam po NordBlanca ale wykupili.

pzdr.

homar

Sign in to follow this  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...