Narty - skionline.pl
Jump to content

Domina Hote w Cocolo di Pejo -zna ktos to miejsce?


Likwidatorek
 Share

Recommended Posts

Domina Hote w Cocolo di Pejo -zna ktos to miejsce?

W samej miejscowości CoGolo di Pejo nie ma terenu narciarskiego. Najbliższy to Pejo- niewielki parenaście km tras, dobry na 1 dzień, za cały tydzień zanudzisz się. Ale jesteś w Val di Sole i masz dostęp do terenów narciarskich Marilewa gdzie jest ok 50 km tras, z Marilewa bez odpinania nart przejedziesz do Madonna di Campiglio tu masz do dyspozycji 70 km, czyli razem 120 km. Jeszcze w ramach skipasu Superskirama pojeździsz w Tonale(fajna gondola tam jest jedzie jak autobus przez 3 "wsie": Pontedilegno-Colonia Vigini- Tonale). Także pojeździć będziesz miał gdzie tylko wszędzie musisz do tras dojechać autem albo skibusem. I jeszcze termin wyjazdu jak wybierasz się na grudeniowe free to ostrożnie może być mało śnieg, albo tak jak w zeszłym roku wcale!!!

Link to comment
Share on other sites

Domina Hote w Cocolo di Pejo -zna ktos to miejsce?

Polecam zjechać z Tonale do Ponte di Legno i dalej do Temu, większość tras czerwonych i czarnych(rewelacja) i mało ludzi.Z nowości-gondola z Comezzadurry w rejon Monte Vigo, a w Madonnie di Campiglio (5 laghi) zamiast starej gondoli, będzie nowa 8-o osobowa.

Link to comment
Share on other sites

 Share

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
  • Create New...