Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SL 9 - Atomic wyjaśnia!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem wyjaśnienie różnicy miedzy taliowaniem opisywanym w katalogu i na narcie, a faktycznie zmierzonym.

Otóż wg Atomica różnica wynika z faktu, że pomiar przeprowadzony przez Nas był dokonywany w najszerszym punkcie, natomiast Atomic podaje taliowanie w tzw. punktach styku, czyli tam gdzie narta styka się ze śniegiem (faktycznie tak mierząc taliowanie zgadza się z tym na nartach).

Czy ktoś może tak zmierzyć zeszłoroczne 9.12-tki

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL 9 - Atomic wyjaśnia!

Pierdolenie Panowie, pierdolenie i nie dajmy się skołować.

Mnie to nie przekonuje, bo przecież narta styka się chyba ze śniegiem w swym najszerszym miesjcu.

To takie moje odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL 9 - Atomic wyjaśnia!

Wyjaśnienie Atomica brzmi dla mnie mało wiarygodnie. W zeszłym roku mierzyliśmy w najszerszych punktach, a wtym roku inaczej? Zresztą nie zgadza się to z moimi pomiarami. Narty moim zdaniem są najszersze na początku długości kontaktowej. Nawet jeśli byłoby inaczej, to i tak postawione na krawędziach wykorzystywałby tę szerokość (długość kontaktowa krawędzi nieco wzrasta po zakrawędziowaniu). Narty SL:9 mają nie tylko inne wymiary, ale i trochę zmienioną geometrię. Jak już wspomniałem jeżdżą zupełnie inaczej. Moim zdaniem znacznie lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL 9 - Atomic wyjaśnia!

A ja jestem ciekawy czy takie same wymiary są podawane na nartach sprzedawanych np. w Austri .Chodzi mi o to ,że gdy się zorientowali w pomyłce ,to partię nart z trefnymi napisami wysłali do "dzikiego" kraju .

A my zachodzimy w głowę co poeta miał na myśli .

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL 9 - Atomic wyjaśnia!

taaaaak.....ciekawy jestem czy szef Atomica rozmawiając o swojej żonie to podaje jej zew. wymiary czy tylko te wew. ????????? moim zdaniem dali ciała i teraz staraja sie wybrnąć z sytuacji aby nie sądzić się z polakami -atomowymi-fanatykami na poziomie 9.12!!! ale w sumie mało ważne ,nartka fajna i w dość dobrej cenie...pozdrawiam wszystkich uzytkowników Atomic-ków!!!-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

SL 9 - Atomic wyjaśnia!

Jes jes HAED to jest to wymyślmy jaka ma być ta reklama na koszulkę żeby dobrze zakrywała logo Atomika. A ponadto myślę że w tych cywilizowanych alpach ci od atomika mierzą sobie coś innego i stąd te wymiary bo jak dawać dupy to wiedzieć z jakim wymiarem.

Pozdrawiam jeszcze jeden szwinista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL 9 - Atomic wyjaśnia!

I jeszcze jedno panowie od atomika jeżeli jesteście tacy fachowcy to doradzcie koledze (kilka wątków wyżej ) że dla komara 150 cm to trocha za dużo.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...