Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

sprowadzenie narty


aga

Rekomendowane odpowiedzi

sprowadzenie narty

popatrz na Allegro jak napisał Ci Łukasz jednak jeśli chodzi Ci o dobre pieniądze za tę deskę to 2000jest właśnie dobra ceną ...masz przynajmniej gwarancję jakości a kupując okazyjnie po tzw tylko tygodniowych testach pakujesz się w niezłe bagno..owszem można trafic na okazję ale to żadko się zdarza...najczęściej są to deski po zawodnikach z regionalnych klubów gdzie ta narta dostała w tyłek na stoku i w serwisie też- sprawdz krawedzie w takiej okazji i porównaj z nową deska...a potem wybór nalezy do Ciebie 1!!

muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowadzenie narty

Wszyscy właściwie piszecie o najnowszym modelu 03/04, jednak słyszałam że można jeszcze sprowadzić zeszłoroczny modelRC4 a wiadomo model wstecz jest tańszy. U nas w Polsce nawet na allegro nie widziałam by to było możliwe (chodzi mi oczywiście o nową narte)są już tylko używane. Więc jeśli ktoś z waz zna kogoś kto jest w stanie załatwić nową będę bardzo zobowiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowadzenie narty

A czemu nie chcesz Atoma SL9 z wiązaniami 412 za 1700 w Makro? Przy obecnym kursie Euro jest mało prawdopodobne, żeby nowego Fischera ktoś ci za mniejsze pieniądze sprzedał (ja widziałem z miesiąc temu za 400, a przecież jeszcze coś zarobić trzeba). HCX też wyjdzie taniej.

Pozdro,

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...