Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL9m czy Elan SLX?


thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Atomic SL9m czy Elan SLX?

Mi tam lata, a nie chodzi, jakie masz łącze?

Co do nart, to postawione pytanie wywołuje u mnie uśmiech, a dlaczego...?

Narty wymienione przez Ciebie są bardzo podobne do siebie. Spróbuj dokonać wyboru samochodu, gdy postawisz obok siebie trzy tej samej klasy, ale różnych marek to jak Ci doradzić, że akurat jeden z nich będzie właśnie TYM dla Ciebie?

Przytoczę słowa Franka Klammera, który powiedział mi kiedyś, że w takim wypadku o wyborze powinny decydować własne preferencje. On wybrałby … Head-a, a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL9m czy Elan SLX?

Ten koleś co to mu Klammer podobno coś powiedział, powinien usłyszeć jeszcze (delikatnie mówiąc), że jeżeli uważa że SL9 i SLX to ta sama półka, niech przesiądzie sie na sanki (mogą być drewniane)

Kupuj bracie SLX-a .Atmic 9 -tka to przy SLX -ach śiano.

To jest oczko niżej, mówiąc najprościej.

Pozdroooooooofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL9m czy Elan SLX?

Drogi narciarzu, najpierw pytasz o radę a potem koentujesz, ze "jednemu to a drugiemu tamto" Każda rada jest trochę subiektywna. Powiedziałem Ci ,że to zupełnie inne narty i tyle.

Wierzę, że o tej półce to taki Twój żart i naprawdę nie będziesz nz niej jeździł a co najwyżej siedział.

Tylk SLX.

Pozdroooooofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL9m czy Elan SLX?

Oj kolego półka Cię powinna interesować ,ponieważ im z wyższej masz nartę tym powinna być lepsza{nie zawsze tak jest są wyjątki}, a jak sie komu jeździło to w tym przypadku nie na ma tu nic do rzeczy Atmax dobrze napisał, a ja jeszcze dodam ze nikomu kto lubi szybką racovą jazdę nie spodoba się SL-9 bo jest strasznie lipna nie ma powera, flak z niej jest i nie trzymają krawędzie przy szybkiej jeździe i na twardym stoku.Ale jeżeli jesteś spokojniejszy to śmiało polecam.Natomiast Elan to poprostu troche inna grupa do czego innego służy.Nie pojedziesz tego na Atomach co byś jeździł na Elanach.Dwie różne narty:).

Pozdrwienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Atomic SL9m czy Elan SLX?

E tam. Sl9 to Slalom Performance a SLX to Slalom TOP. SL9 to możesz pofunować a na SLX to już startujesz w amatorskich zawodach slalomu lub slalomuy carvingowego. Nota bene SLX polecam bardzom. Moim zdaniem najlepsze, ale nie pomagają. Trzeba umieć już super jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...