Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza trasa w Alpach a jaka w Polsce


jarek

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce to chyba FIS w Szczyrku - pomijam sposob utrzymania, chodzi mi tylko o uksztaltowanie terenu, kotly na Kasprowym tez sa niezle tylko ze krotkie.

W Alpach to nie mam pojecia bo niewiele tras widzialem ale pamietam, ze zjazd z najwyzszej gory w Val Thorens (nie wiem jak sie nazywa ta gora) zrobil na mnie wrazenie. Nie dalo sie tam za bardzo jezdzic bo wszyscy tam sie pchali i byla kolejka do wyciagu. W Solden tez jest niezla trasa z Gaischlachkogla (pewnie cos przekrecilem bo nie wiem jak sie to pisze), ale tylko czesciowo, w srodkowej czesci jest dosyc dlugi i szeroki padak.

Pozdro,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza trasa w Alpach a jaka w Polsce

Napisz coś więcej o o tej trasie.Jaki wyciąg (zapowiadali podwójne krzesło),czy można wystartować na Jaworzyne od tej strony ( ponoć miał być zbudowany nowy parking obok pensjonatu - nie pamietam - chyba Czarny Potok - po lewej stronie drogi do gondoli) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza trasa w Alpach a jaka w Polsce

Mam fotki z frontu robót. Trasa to przedłużenie trasy nr II ktora byla już czynna w zeszlym roku. Obslugiwana jest przez dwa orczyki (takie same jak na 5-ce). Trasa jest szeroka i dluga oraz ładnie nastromiona. Z dołu tasy idzie sie jeszcze jakieś 10 min (piechota po plaskim) do drogi w czarnym potoku. parkingu nie widać. Nasniezanie bedzie chyba tylko z armatek (nie z lanc jak na 1-ce). Krzeslo to chyba bedzie dopiero za jakis czas. Dla mnie trasa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza trasa w Alpach a jaka w Polsce

Dzięki

Już się cieszę bo widziałem dolna część stoku ubiegłej zimy i wygladał fajnacko.Szkoda że nie będzie krzesła - to z pewnością rozładowałoby kolejke do gondoli.Ale skoro piszesz że można podejść do stoku to może trochę pomoże.Jak tak dalej pójdzie to za niedługo będzie na Jaworzynie najfajnieszy kompleks narciarski w Polsce.

A skoro marzenia na jawie to jeszcze lepiej gdyby połączyli Jaworzyne z Wierchomlą.

Do zobaczenie na stoku

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...