Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na Slowacje?


Rev

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiamy sie ze znajomymi nad wyjazdem w 2.polowie stycznia na tydzien na slowacje. W zwiazku z tym chcialem prosic o opinie - ktorymi osrodkami powinienem sie zainteresowac? [Dotychczas `obily mi sie o uszy` wylacznie Chopok i Ruzomberok]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Slowacje?

siemka Rev , ja byłem w tych dwóch ośrodkach rok temu:)) Ruzomberok..ładnie , nie ma kłopotu ze sniegiem , chopok , duze kolejki sporo deskarzy i kłopoty ze sniegiem na niektórych odcinkach lód i słabe warunki ja polecam Ruzomberok/Malinka Brdo ...obiło Ci sie o uszy poniewaz 75%narciarzy to Polacy:) aha 2 latka temu byłem w dolovanach =nie pamietam miejscowości też sporo narciarzy i gorące źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Slowacje?

Polecam Malino Brdo... Jest calkiem niezle....choc warunki na jakie natrafilem tam w zeszlym sezonie wcale nie pozwalaja mi wydawac takiej opinii

Vratna jest tez calkiem niezla... W sumie to tylko jeden stok ale spory....

jesli chcesz sie wyjezdzic to zmien plany i przyjedz ze znajomymi do Wierchomli.... Zapewniam ze nie bedziesz zalowal...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKIPARK Rużemberok - noclegi

ja byłem w prywatnym domu jakieś 15km od Ruzomberoka , dobry dojazd i wogóle , ta miejscowośc to (raczej mala wioska) to Partyzanska lupca , dobre było jedzonko:))) ale trzeba rezerwować wcześniej , podaj maila to Ci przesle jakies info

pozdrofka pirmin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKIPARK Rużemberok - noclegi

hejka ludki :)) nie mam czasu na wysyłanie maili a to adres stronki tego faceta ze Słowacij www.sindlery.maxi.pl

i nr domowy 00421 44 559 03 46

jak chcecie pogadac o nartkach i o pobycie w SKIPARK Ruzomberok to zapraszam na GG 2459355 moge udzielic kilka cennych wskazówek:)))

pozdrofka pirminos muczaczos:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Slowacje?

Byłem w zeszłym roku w Krompachach. Jest tam całkiem spoko, trasa fis. Jedynym problemem jest samo miasto, bo poprostu jest nie ciekawe i strasznie dużo tam cyganów (więcej niż w innych miastach Słowacji), ale mozna sie zatrzymac w jakijs miejscowosci niedaleko. Trasa super przygotowana, jedzenia na stoku pod dostatkiem, Tu masz link i dodatkowe inf. http://www.plejsy.com/static.php?dir=sk/galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Slowacje?

Proponuję ośrodek Velka Raca-Oscadnica. Położony blisko polskiej granicy. Zawsze przygotowane trasy / prawie jak w Austrii/. Można też pojeździć wieczorem. Dużo kwater o cenach praktycznei dla każdego.

Szukaj tego ośrodka i innych na str. www.holidayinfo.sk

Tam masz kamery, ośrodki i odnośniki do poszczgólnych stron.

Polecam i pozdrawiam.

Andrzej Barszczewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...