Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ulubiona miejscowość


turim

Rekomendowane odpowiedzi

ulubiona miejscowość

Wyskocz tam w tygodniu to zmienisz zdanie- mało ludzi, trasy nieźle przygotowane (niewszystkie, ale większosć napewno) . Poza tym Szczyrk i Korbielów mają jedna olbrzymią zaletę- jest tam naprawde wiele tras o różnym stopniu trudności, więc istnieje różnorodność wyboru której brak w większości innych ośrodków, gdzie najczęsciej jezdzimy do znudzenia jedną trasą. Owszem są też minusy- mało kultura osobista pracowników ośrodka, którzy chyba nadal myśla że żyją w minionej epoce. Moim zdaniem jednak GAT nadal pozostaje w czołówce ośrodków narciarskich. pozdrawiam hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiona miejscowość

na pewno Korbielow moglby byc lepszy- pilsko to w koncu solidna gora. Tylko niestety dobijaja mnie tamtejsze wyciagi (a zwlaszcza kolejki do nich). Narty tez udalo mi sie tam bardziej pohartatac jednego dnia niz przez klika tygodni w Alpach (a była to ich inauguracja na sniegu)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiona miejscowość

witam!!!!

dla mnie ta skala jest.... do dyskusji ...generalnie większość ludzików odpowie że jezdzi dobrze a efekty dopiero widać na stooku że np. dobrze ale wśród swoich znajomych...zjeżdzam z góry na dół bo o to chodzi w nartach i mam z tego fun

bardzo lubię Krynicę i na kazdej z jej stoków dobrze się bawię...:)

pozdrawiam

muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ulubiona miejscowość

z Pilskiem to fakt przydało by sie krzesło, ale słyszałem że mają w planach ( może za rok?? ), na soszowie moim zdamiem jest kapa- zawsze jak tam byłem to kupe czasu stałem w kolejce do kolejki do wyciągu. Szczyrk jest super w tygodniu- dużo tras i mało ludzi:-). pozdrawiam hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiona miejscowość

z tymi planami to zawsze tak jest że nic nie wychodzi, przynajmniej w szczyrku i korbielowie ale tak to jest jak górale zamiast zainwestować i trzepać z tego kase to wolą sie kłucić i grodzić trasy no ale w tym kraju to normalne heh ostatnio nawet złomiarze podpieprzyli jedną podporę orczyka. na soszowie fakt troche ludzi jest ale na jednodniowy wypad w tygodniu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiona miejscowość

szczerze mówiąc to każdy stok na którym jest trochę sniegu jest dobry:-) na soszowie bywałem niestety w weekendy- w tygodniu napewno jest mniejszy tłok. ps. jaki stok polecasz do szlifowania funu??(mały tłok i odpowiednia góra?? coby można poszaleć bez obawy o siebie i innych??) najlepiej w woj. śląskim??

pozdrawiam- ale u mnie sypnęło białym- już zacieram ręce:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiona miejscowość

hmm ciężko znaleźć jakiś dobrze przygotowany i pusty stok fajna jest czantoria ale niestety najczęściej pełno tam kamieni, lodu i kupa luda, troche mniej ludzi jest na poniwcu i palenicy w ustroniu ale ogólnie to raz jest lepiej przygotowane raz gorzej ale może kiedyś będzie lepiej http://www.biznespolska.pl/wiadomosci/prasa/?cityID=katowice&contentID=101850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiona miejscowość

ho ho- no nieźle, było by pięknie- niezły kompleks byłby wtedy w Szczyrku:-)prawdziwy gigant.

ps. na poniwcu nigdy niebyłem, ale oglądając zdjęcia stoku na http://www.poniwiec.com.pl/osrodek_fr.html widze że stok nadaje sie do funu w sam raz-przyjemny równy stok. Chyba trzeba będzie tam wpaść na początek sezonu:-) pozdrawiam hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...