Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SUCHA DOLINA-NARCIARSKI SKANSEN


kriskros

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sie podzielić wrażeniam z wypadu na Suchą Dolinę. Dla przypomnienia jest to ośrodek w Kosarzyskach koło Piwnicznej. Napiszę w skrócie NARCIARSKI SKANSEN. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć jak kiedyś wyglądały wyciągi narciarskie,trasy i cała infrastruktura, to zapraszam do tego miejsca. Tam ponad 15 lat nic nie zostało zrobione. Projekt kolejki krzesełkowej jest dalej aktualny,tylko że na mapie. Oczywiście podobno nie ma zgody kilku właścicieli gruntów. Karnety są dalej dziurkowane przez obsługę. (dziurki są w kształcie serduszka :-)) Chcac korzystać z wszystkich wyciągów, należy mieć na każdy wyciąg osobny karnet. Trasy narciarskie są tragiczne,niebezpieczne i pełne niespodzianek. Zaplecze gastronomiczne jakie- wręcz go brak. Na moje pytanie do Pana, który obsługiwał wyciąg "czy cos tu sie zmieniło?" Pan mi odpowiedział "zmieniło się, zamkneli połowe wyciągów...." Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUCHA DOLINA-NARCIARSKI SKANSEN

no też mi nowina, powiedz nam coś o czym nie wiemy... a byłeś w sCyrku?

:))

Przecież prawie, podkreślam prawie całe nasze góry to narciarski skansen, nawet Słowacy juz nie długo będą do nas przyjeżdżać, żeby zobaczyć jak u nich to wyglądało pieć lat temu... może na tym biznes zrobimy.

.. kurna, że też w Białce mają takie małe górki... cholera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUCHA DOLINA-NARCIARSKI SKANSEN

Taaaa. Jak się górale z Białki zawezmą to sobie górki podwyższą ;-))).

Dla chcącego nic trudnego. Moim zdaniem to pieniądze zarabiane przez innych będą najlepszym lekarstwem na głupotę (sCyrk, Szymoszkowa, Sucha Dolina itp,itd.). Tylko czasyu trochę trzeba a ludek narciarski niecierpliwy ))). Dobrze przynajmniej że coś drgnęło ( patrz Białka, Wierchomla).

Jak się zdenerwuję to sobie orczyk na polu dziadka zamontuję i będę miał do wyciągu 10 min. a może i cuś dudków zarobię. Tylko górki u mnie też malutkie (((.

Tak czy inaczej metra śniegu albo dwóch.

Szczęśliwego Nowego Roku.

Uffff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...