Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moltaller-wyjazd treningowy 12-16grudzień,tanio:)


QB

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chce konkretnie potrenować, to zapraszam:

Mamy zarezerwowane pole treningowe, dysponujemy pełnym sprzętem pozwalającym zorganizować profesjonalny trening (tyczki długie Liski, tyczki krótkie, bojki, elektroniczny pomiar czasu, kamera cyfrowa, laptop, krótkofalówki). Codziennie 2-3 godz jazdy na bramkach (po rozgrzewce), a po przerwie ćwiczymy technikę. Wieczorem analiza materiału Video.

Mieszkamy w samodzielnych drewnianych domkach 10 min od dolnej stacji kolejki, pokoje są 2 osobowe, jest kuchnia i TV-sat.

Cena Wyjazdu: 290 euro.

Cena obejmuje: karnet, noclegi i szkolenie.

Wyżywienie i dojazd we własnym zakresie (my mamy 4 miejsca w samochodach). Konieczne jest też ubezpieczenie oraz Kaski (warto też mieć ochraniacze).

Kontakt: 509 967 692 Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moltaller-wyjazd treningowy 12-16grudzień,tanio:)

Hej Jacku, faktycznie pospieszyłem się z tym ogłoszeniem, myślałem, że zakładka "wyjazdy..." temu służy... Na moje usprawiedliwienie: ten wyjazd nie jest typowo "zarobkowy", chodzi jedynie o obnizenie kosztów, poza tym większej ekipie lepiej zorganizować trening (jak wiesz, rezerwacja trasy dla kilku osób jest źle widziana). Ale sorki, next time skonsultuję to z Tobą.

Pozdrowionka

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...