Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
janko

Lodowiec Kaunertal

Recommended Posts

Witam , wybieram sie w maju na lodowiec Kaunertal , proszę o info czy warto , jakie w tym okresie panuja tam warunki , jak są przygotowane trasy itp... Wszystkie informacje mile widziane

Lodowiec Kaunertal

Kiedyś byłem na przełomie kwietnia i maja. Trafiłem na jedne z najlepszych warunków w życiu, ale wiadomo - każda zima/wiosna jest inna. Tak czy inaczej myślę, że pojezdzic się da...

pzdr

Kinsky

Lodowiec Kaunertal

Trudno prorokowac warunki jakie beda - ale rok temu bylem w maju na K... trasy oczywiscie przygotowane jak to w Austrii, ludzi niewiele ale coz narciarsko chyba z K... wygrywa Pitzta zwlaszcza po ostatnich inwestycjach a widokowo coz - De gustibus non est disputandum - moim zdaniek K... jest ladniejszy i bardziel lodowy

Lodowiec Kaunertal

No i ta droga przez tamę i wokol zalewu. Lodowiec w Pitztal widzialem niestety tylko z daleka - z Tiefenbacher Gletscher w Seoelden. Tez ladny widok...:)

pzdr

Kinsky

Lodowiec Kaunertal

Nie znam Kaunertalu, Pitztal odwiedziłam w zeszłym roku na przełomie kwietnia i maja i bardzo mi się podobał. Warunki były b. dobre, większość czasu wściekłe słońce i mrozik, 3 dni intensywnie padał śnieg. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to typowe na tych wysokościach dla tej pory. Uff, przykro było wyjeżdżać! I to z perspektywą ohydy, jaką jest lato...

Pozdrawiam

Maria

Sign in to follow this  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...