Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

A co z Funem???????


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

A co z fanem???

Nic, czyli to co się miało stać. Coraz częściej jest traktowany jak ciekawostka, bo jako twór sztuczny nie miał racji bytu w wielkim sporcie, a w narciarstwie amatorskim może być traktowany przez niektórych jako chwilowa odskocznia od mormalnej jazdy na nartach. Pisze to ten, który też miał kiedyś chwile jazdy bezkijkowej, ale połapał się, że to bez sensu na dłuższą metę. Przepraszam urażonych. Pozdro. Aha, jeszcze jedno. Zapomniałem dodać, że patrząc na zdjęcie nexcom nie można fanowi odebrać walorów wizualnych, oczywiście w tylko wykonaniu znajacych się na rzeczy, a tych jest bardzo niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar,(usunięto z powodu niezadowolenia 1 z użyt., p.). !!!!!

Ps: Wtedy jak zamieściłem jeszcze na starym foprum w profilu zdjęcie to ktoś napisał że wygląda to jakbym głowę wkleił do rezty części tłowia; bo w sumie to tak trochę wygląda, ale to z racji wysokiego ciemnego golfa na szyi.

A najśmieszniejsze to było że ta osoba co to napisała miała zdjęcie w kasku, w goglach i w apaszce zasłaniającą całą tearz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i co w zwiazku z tym? co do avatary przeciez tam nic nie widac

Odpowiem na to 2 wpierw: co można zobaczyć na foto 2*2cm, ale tam akurat widać że kolega jest ładnie wyłożony i zasówa fanem i nawet widać że robi to na nartach i po śniegu(przynajmniej ja to widzę).Napewno w orginalnym roziarze jest to ładne zdjęcie:) ! A na twoim zdjęciu co widać:confused:, nie polemizuję na tym punkcie bo to indywidualna sprawa każdego jakie foto zamieści i nie powinno się tego krytykować, a to właśnie jest odpowiedz na Twoje I pytanie.

Poprzedni post mam nadzieję że ku Twojemu zadowoleniu zmodyfikowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba chyba sie nie rozumiemy ja nie miałem na celu upokorzanie ani smianie sie z nikogo tylko chiałem powiedziec nie wiem komu, kto tam wyzej napisał ze "widac to na avatarze", bo na tej avatarze nic nie widac noo poza tym ze ktos jedzie body a co do mojego foto to co to mam tam dac ?? 20 kb to troche mało wiec nie rozumiem o co Ci chodzi ?? tam nie ma byc widac jak wygladasz tylko to czym sie legitymujesz na forum mojej ukochanej zuzlowej Stali mam w avatarze Tony Rickardssona i co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i co w zwiazku z tym? nielubie jak sie do mnie pisze/mowi marcinku co do avatary przeciez tam nic nie widac

a kolega pomyślał ze może ktoś też nie lubi ... ;-) a i dobrze że nie widać ... specjalnie dla Ciebie teraz na przekór zmieniłem ;) bo wątek chyba lekko naciągamy w kierunku nie związanym z tematem.

Wróćmy do fun.

Szkoda że wycięto cześć mojego posta powiem tylko tyle (żeby ktoś znowu nie wyciął) że są 2 szkoły w Polsce które pracują z kursantami nad kompensacją a uważam że to klucz do sukcesu , z zeszłym sezonie jedna z tych szkół zrobiła szkolenie TYLKO funowe - warsztaty funcarvingowe miałem przyjemność być ich uczestnikiem cieszyły sie sporym zainteresowaniem . W tym sezonie już na wstępie wiadomo że bedą napewno 2 a czas i ilość chetnych pokaże czy nie wiecej. JAki wniosek ...

poza tym zawsze prościej pobujać sie śmigiem czy skrętem równoległym ale dla jadącego to nie ta sama "adrenalina" . Walory estetyczne dla obserwatora z boku to kwestia gustu co kto lubi i mysle ze tak naprawde o to wlasnie chodzi. Dlatego podoba mi sie wypowiedz TO_JA bo on przynajmniej spróbował i stwierdził ze to nie jego droga i to jest ok ale najbardziej smieszą mnie wypowiedzi starych wyjadaczy szkoły PZN (czasem z dużym napisem na plecach którego sponsorem jest literka "i" )którzy kompensacje znają z obrazków ale twardo ją negują a w życiu nie poczuli "blusa" , bo tak naprawde kompensacja to wstep do fun i nie koniecznie jeźdząć kompą trzeba funować. Przyjemność też duża wrażenia estetyczne o niebo lepsze a i zmęczenie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompensacja? Wiesz co jezdze Funem od paru lat, mojim mentorem jest ktos niegdys bardzo znany i kompe umiem bardzo dobrze moge byc troche nie skormny :) ale jesli chodzi o fun to nie wiem co i jak robie to odruchowo, jedynym mojim problemem było to ze wciągało mi górną noge własciwie to kolano do srodka skrętu co owocowało pieknymi glebami. Nie traktuje funu jako głowna rzecz dla ktorej jezdze na nartach Fun to dla mnie tylko odskocznia :) noo a w zeszłym roku gdy bylismy we włoszech spoodkalismy jakas grupe i udanego pana instruktora ktory uczył Funu ludzi ktorzy nie umieja prowadzic równolegle nart... , a sposób jego nauki tez pozostawiał wiele do zyczenia koles uczył ludzi zaczynac skret body na siedząco, tzn siedzac na wiazaniu tyłkiem... a w grupie 3 małolatów,4 osoby po 30 lat, 6 po 40 2 po 50 itd i mysle ze to tez miedzy innymi oczywiscie dzieki takim instruktorkom fun i w ogole narciarstwo umiera, smutne ale prawdziwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompensacja? Wiesz co jezdze Funem od paru lat, mojim mentorem jest ktos niegdys bardzo znany i kompe umiem bardzo

czy to ozn. ze nie łączysz kompy z funem bo nie zrozumialem chyba (moze to jeszcze efekt wczorajszej imprezy)

poślij mi w prywatnej kto może mamy wspólne korzenie (bo tu ci pewnie wytną albo spróbuj)

Nie traktuje funu jako głowna rzecz dla ktorej jezdze na nartach Fun to dla mnie tylko odskocznia

ja przeciwnie - pewnie jestem monotematyczny ale to dla mnie na dzisiaj podstawa - może kiedys "dorosne"

we włoszech spoodkalismy jakas grupe i udanego pana instruktora ktory uczył Funu

obejrzyj film szkoleniowy SIiTN PZN ...

a sposób jego nauki tez pozostawiał wiele do zyczenia koles uczył ludzi zaczynac skret body na siedząco, tzn siedzac na wiazaniu tyłkiem...

jak wyżej piekne boooooooooty budy? baty? bo napewno nie body ;)

dzieki takim instruktorkom fun i w ogole narciarstwo umiera, smutne ale prawdziwe

może nie tak dramatycznie ale napewno jest ośmieszane ;)

pozdrawiam

ps.no tak dyskutować możemy

ps2. nie obrażam tu SIiTN bo w zakresie "standardowym" hyle czoła za umiejętności , ale w temacie funa mogli chociaż zrobić jakieś konsultacje bo ta cześć filmu to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar! tam gdzieś od Twoich stron czyli z Rzeszowa jest taka szkoła Txr czy Xtr nie pamiętam ale napewno wiesz o kogo chodz na swojej stronie internetowej mają parę filmików z Alp z dość efektownie wygladajacą jazdą:eek:

tak to Rafał - Rafał Wilk z Rzeszowa z XTR Sport

film przezemnie byl oglądany pewnie nie skłamie jak powiem ze ze 100x

gość jest niesamowity dosłownie ze stali podziwiam miał bardzo cieżki wypadek żużlowy :

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=1643

obejrzyjscie film , ciesze sie że już "wrócił" do siebie i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec tematu bo widze ze wszyscy "lac homara" okej sory na tym zdjeciu widac wszystko a ja nie wiem co to narty i fun :)

ej homer wyluzuj szkoda czasu na takie jałowe dyskusje ,

nikt nikogo nie leje i nie bedzie lał ma byc fun fun fun :)

ale jak juz ciagniesz to na zdjeciu nie widac nic bo 20kb nie miesci wiecej ...

a ja juz dobrze wiem ze wiesz co to sa narty i fun wiec nie sciemniaj ... ;)

odcinam teraz ten watek

_____________________________________

juz teraz tylko fun ;)

pozdrawiam szczegolnie homera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah nex niezłe porównanie :D no ja tam wieszczów nie chciałbym poznac , Ja nie do konca sie z tym zgodze ze to wszystko zalezy od lansu bo ja wsumie zacząłem jezdzic funem gdy to przestało byc popularne i nie bylo takiego boom na a co do firm to tak jak pisałem wyzej one po czesci tym sterują wypuszczajac odpowiednie kolekcje zadrudniajac odpowiednie twarze do promocji marki i danego stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dla chcącego nic trudnego;p moim zdaniem mimo tego, że firmy nie wypuszczają fun'owych deseczek, fun'em można jeździć dalej:), albo rozglądnąć się za jakimiś używanymi dechami, albo śmigać na slalomkach jak np. robie to ja.

I powiem Wam, że gdybym miał wybór nart do fun'u to bez wahania wziąłbym slalomki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...