Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

A co z Funem???????


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie , mineło kilka (kilkanaście?) lat od załknięciem sie funem i co teraz?

Coraz mniej widzę ludzi jeżdżących fun (Polska ,Słowacja) Ja dość często zostawiam kijki i jazadaaaaa. Ale do czego zmierzam , co z funem zanika? ( ewentualnie jakie są przyczyny zaniku) A szkoda by było Panowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest tendencja na rynku! Z ofert producentów praktycznie niknęły narty o parametrach typowo Fun!

A z drugiej strony każdy kto ma slalomki może sobie "pofanować"

Co do sportu to ... Carvingowy Puchar polski chyba umarł ...?

... ale FIS Carving Cup "walczy" dalej o miejsce w Pucharze Świata! W tym sezonie zawody FIS CC odbędą się także w Polsce na Harendzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcies :))

Ja tam "Funem" jaram sie od niedawna 3 lata i jeżdzę dużo, aczkolwiek gdy ja robiłem kurs to było mniej osób wiedzących co to wogóle jest wiec uważam ze z wiedza idziemy do przodu jednak z praktyka nie bardzo :) , myślę ze powodem nie jest brak nart do funu a poprostu wyczerpanie sie tematu dawniej większość dużych firm stawiała na Fun jako na najbardziej widowiskowa jazdę na nartach w każdej kampanii było coś z funu teraz taki boom jest na freeride i freestyle, i nie uważam ze fun umiera poprostu każdy chce jedzić Fs czy Fr ale Ci którzy poznali fun myślę ze nigdy nie przestaną sie w to "bawić" :))) MAM TAKA NADZIEJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją przygodę z funem zaczołem dopiero w ubiegłym sezonie i jak narazie nie zamierzam o tym zapominać!!! z rana na wyratrakowanym stoku to naprawdę wielka frajda :D co prawda ciężko jeździć w ten sposób przez cały dzień, ale od czasu do czasu warto poszorować łokciami po śniegu :P

Szkoda tylko, że coraz rzadziej można spotkać na stokach funowców, a to że CPP w tym roku nie wystartuje .... szkoda gadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lets fuuuun

Witam , oj widzę Panowie że troszkę przespałem watek który jest dla mnie "jedyna i własciwa drogą" w narciarstwie ;) mocno powiedziane ale tak jest ...

a przespałem go bo właśnie sobie FUN-owałem w Maso Corto :)

Czy fun umiera? myślę ze tak naprawdę to zawsze był margines i pewnie tak pozostanie a to dlatego ze tak naprawdę to malo kto szkoli a co za tym idzie mało kto potrafi dobrze funować.

Obrazowo porównać to można do sportów motocyklowych i jednej z odmian czyli trialu (równie widowiskowej jak fun) sprawa sie ma identycznie jest jakiś odsetek osób które sie tym zaraziły i weszło im to w krew i tak już pewnie zostanie - jeżeli o mnie chodzi to jestem tego pewny - jak przestane jeździć kompą funować to kończę zabawę z nartami bo nic mnie więcej nie rajcuje a napewno już nie kijki i jazda gigantowa. Ale to sprawa indywidualna co kto lubi wiec nie zaczynajmy dykusji o wyższości Św.Bozego Narodzenia od Św.Wielkanocy bo to nie ma sensu.

[...................] fragment tektu usuniety przez Administratora

pozdrawiam funujacych i nie fanujacych

irekm

=========="fun keeps me in the game..."===========

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...