Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kalendarz dla tych co skaczą i fruwają


Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się..to tak trochę jak z F1..znajomy był rok temu na Węgrzech na torze i co widział to tylko kilka kolorowych punktów z potężnym hukiem:))))...a w TV to można z kierowcą za pośrednictwem kamerki się "przejechać":)))...oczywiście Michał miał na myśli ten klimat i atmosferę wielkie widowiska,którą zaliczy Jacek i tu sie z nim zgadzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak do końca, że nic nie widać!

Ja polecam każdemu wizytę na PŚ. Ze względu na profesję scenariusz mam zawsze taki sam: przed zawodami okolice startu, pierwszy przejazd na trasie, drugi na mecie! I to polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć zawody na żywo!

Na mecie jest zawsze ustawiony wielki telebim, na którym widzimy to samo, co w telewizji - tylko bez reklam. Więc nic nie stracimy z tego, co się dzieje na trasie. A podziwianie zawodników na żywo, w akcji to ... człowiek nabiera respektu!

Co do respektu mam dwa takie wspomnienia.

Pierwsze związane ze skokami. Miałem okazję wydrapać sie na mamuta w Planicy i usiąść na belce, na samej górze!

Drugie to zjazd w Val Gardena gdzie robiłem zdjęcia tuż przed wiiieeeeelkim skokiem! Potem miałem okazję zjechać ta trasą. Stanąłem w miejscu gdzie "chłopaki" starują w powietrze i ... Respect for everybody

Pamiętam kilka lat temu w Soelden z Grześkiem Dendysem jechaliśmy po trasie właśnie zakończonego giganta. Po walce o życie na lodzie na jednej z bramek Grzesiek stwierdził - myślałem, że mam dobrze zrobione narty ...

Polecam wizytę na zawodach wszystkim tym, którym sie wydaje, że umieją jeździć na nartach!

... ale sie rozpisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święte słowa Jacku:)...ja po obejrzeniu filmu instuktażowego Body Millera na tyłku stały mi wszystkie włosy a co dopiero zaliczyć taką trasę!...oczywiście słowa uznania dla tych zawodników...pozdro Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak o tych zawodach napisałem "we śeiat" bo nie uczestniczyłem w żadnych, ale mam doświadczenie z ubiegłorocznego GP Węgier: jeden z moich znajomych tam był na Hungaroring i dzwinił z tamtąd do mnie "POWIEDZ K.... NA KTURYM BYŁ KUBICA".

A 2 prawda to jest taka że tego wolnego to możemy sobie niestety tak mało zrobić że potem to szkoda czasu na zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Sławku,mój znajomy ma na imię Leszek i jest z Gdańska,to może jakaś wskazówka:)))....masz racje że jest mało czasu żeby pojeżdzić spokojnie,a zawody jakiekolwiek absorbują psychicznie i fizycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SłAWEK kiedy jedziemy potrenować? Jak byłem na Strybskim Plesie były zawody miedzynarodowe jechałem z chłopakami z naszej kadry więc jezdzili z gawiedzią na wyciagu (acha jeszcze jedno którys z nich mi powiedział że Pan Michał Kałwa przestał trenować , a po czasie chyba widziałem go ze startował , nie wie ktoś jak jest?)

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...