Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wielkanoc na nartach - ale gdzie?


mglum

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkanoc w tym roku póżno (końcówka kwietnia). Ja nigdy o tej porze roku już nie jeździłem, ale jestem pewien, że należę do mniejszości. Gdzie możnaby jeszcze pośmigać

a. w kraju?

b. w Europie?

Wdzięcznym będę za wskazówki, doświadczenia, przemyślenia i wynurzenia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkanoc na nartach - ale gdzie?

W 2002 Wielkanoc była na przełomie marca i kwietnia - grzało jak w czerwcu. Z pilska na sam dół każdego kolejnego dnia zjeżdżało się o 100m krócej , a potem spacerek przez błotko. Chciałbym wierzyć , że śnieg się tam utrzyma, choć wątpię, po tym, co widziałem w zeszłym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Wielkanoc na nartach - ale gdzie?

jak ja byłem ostatnio to na szczawiny szło sie pieszo, na miziowa jechało po matach a na miziowiej jezdziło wystawiajac pyska do słonca - a komu szkodzi spacerek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Wielkanoc na nartach - ale gdzie?

dzis widziałem snieg na soszowie - bardzo płynny ale tez w bardzo duzej ilosci - około metra :-) jest dobrze

nie wiem jak na stozku ale tez podobno niezle wiec nie ma co sie martwic L:-)

bedzie dobrze - a n apilsku tez musi byc :-)

do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Wielkanoc na nartach - ale gdzie?

jak masz nadzieje ze to zakonczenie?? :-)

gdzie tam do konca :-)

zycze abys dzisiaj nie miał problemow z obsługa i pojezdził se jak trzeb a:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkanoc na nartach - ale gdzie?

Hej, było zarąbiście, szczególnie pomiędzy 8 a 10 rano, później z każdą godziną gorzej, poprostu sama woda, śniegu co prawda mnóstwo ale przy tej temperaturze to w przyszłym tygodniu nie będzie na czym jeździć, a szkoda....., obsługa była w porządku, ceny tak samo wysokie jak w szczycie sezonu a to akurat jest dla mnie dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Wielkanoc na nartach - ale gdzie?

nawet nie mow - mma zamiar jakos za trzy tygodnie isc nanarty - wiec prosze mnei nie straszyc:-)

pozdr

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...