Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Apartamenty w Ischgl


thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów.

W marcu planuję wybrać się do Ischgl. Niestety nie mogę znaleźć żadnego apartamentu nawet w średniej cenie. Zdaję sobie sprawę, że Ischgl to jedna z najdroższych stacji, ale może ktoś ma namiar na jakiąś miejscówę w dobrej, jak na Ischgl cenie. Nawet w Mathon czy Kappl apartamenty są dość drogie, a to już przecież nie to samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Ischgl w marcu 2006. W samym Ischgl kwatery z marszu są nie do zapłacenia 130e i więciej i wtedy agencja turystyczna w Ischgl dysponowała 4 wolnymi oferami!! My zamieszkaliśmy w Nederle 10 km przed Ischgl i tam też nie było tanio 35e od łba za łóżko z śniadaniem.

Dlaczego się uparłeś akurat na Ischgl?? Region jest naprawdę przepotężny, ale i przepopularny, a co za tym idzie przeludniony. Oczywiście na stokach nie ma kolejek bo wyciągi mają tak sakramęcką przepustowość że wszystko to przerobią na bierząco. Infrastruktura robi wrażenie wszystko nówki krzesła, gondole, krzyżują sie w lufcie - przyznam że czegoś takiego nigdzie indziej nie widziałem. Ale co z tego na trasach czorno od ludzi i zapomnij o beztroskiej jeździe i te cholerne lance do naśnieżania umieszczone środkiem trasy(zajedzie Ci ktoś drogę zrobisz korektę i muzg na takiej rurze rozpryskuje się nawet w kasku).

Jeśli masz całe Alpy zwiedzone i to jest ostatne miejsce w którym nie byłeś to pojedź tam, ale jeśli jest inaczej to wymyśl coś innego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narciarz zmiennym jest

Niestety nie mam zjeżdżonych Alp, a chyba skutecznie zniechęciliście mnie do Ischgl. :) Po raz kolejny potwierdza się opinia o tłumach na stokach itp.

Może Gerlos w Zillertal albo Flachau? Był tam ktoś i może coś polecić?

Dzięki za zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to moim zamiarem aby Cię zniechęcić, skłaniał bym się raczej ku nazwanu tego odradzeniem. A jeśli chodzi o Gerlos to znowu wstrzeliłeś się w nie najniższe ceny, ale Gerlos to Zilletal więc wcale nie trzeba tam mieszkać, polecić mogę całe Zillertal jest super, i nie zaliczysz tego ani za jeden ani dwa tygodniowe wyjazdy, region jest przepotężny, jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo sie zniechęcasz :)

mi sie w Ischgl podobało.. i pewnie tam znowu pojadę kiedyś..

byłem na początku marca - ludzi sporo, ale bez przesady...

były wyciągi i trasy oblegane... ale i takie że prawie nikogo... :)

trzeba było tylko trochę w bok pojechać a nie na głównym 'deptaku' jezdzic :)

pozdr

Gwyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam Szanownych Forumowiczów.

W marcu planuję wybrać się do Ischgl. Niestety nie mogę znaleźć żadnego apartamentu nawet w średniej cenie. Zdaję sobie sprawę, że Ischgl to jedna z najdroższych stacji, ale może ktoś ma namiar na jakiąś miejscówę w dobrej, jak na Ischgl cenie. Nawet w Mathon czy Kappl apartamenty są dość drogie, a to już przecież nie to samo.

Pozdrawiam

A patrzyłeś na Interhome oni mogą mieć takie rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...