Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mam NTN ...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem przesyłkę z nowym NTN-em.

Jak, że na lekturę nie mam w tym momencie czasy szybko przeleciałem zawartość magazynu i ... Tomek (red. naczelny) robi dobrą robotę!

NTN przestał być tylko testem, a stał się magazynem, w który jest co poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj wreszcie dostałem NTN!!!:) Na razie ograniczyłem sie tylko do szybkiego przewertowania i poczytania kilku ploteczek. Troche zastanawia mnie dosc okrojona gruopa Gigant FIS i slalom FIS. Czyzby atomic,fischer i salomon nie dostarczyły sprzetu do testu? Nie bardzo mi sie chce w to wierzyc. Moze jest jakis inny powód. Jacek,jako troche zaangazowany w nowy NTN(zdjęcia:) ),moze wiesz cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer przekazal tylko sklepowa gigantke i slalomke. Takie bylo polecenie moich dawnych przelozonych.

Wg mnie to glupota, bo testowa "komorka" lezala w tym czasie w magazynie i smialo moznabylo przekazac do testow. No, ale nie mnie bylo decydowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dziwna i niezrozumiała dla mnie decyzja:confused: .Bo skoro przyjechali na testy to, chyba po to zeby zaprezentowac wszystkie swoje produkty. A to,że komórka nie idzie do sprzedaży(chociaz ostatnio w Soelden znalazłem sklep i wypożyczalnie z nartami z PŚ-oczywiście ze śladowa ilościa nart) nie powinno miec w takim przypadku znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wreszcie wczoraj dostałem i co się okazało? Przesyłka lezała na poczcie od 3 tygodni i nawet nieraczyli awiza zostawić!! :mad: GRANDA!! Pytam panią jak to jest? a ona na to że jak jest domofon w klatce to nie chcą wpuszczać listonosza :eek: ... dziwne że jakoś inne przesyłki w tym czasie docierały bez problemu? Ach ta poczta.... ale o tym już było http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=5720

Wracając do tematu to naprawdę w tym roku jest co poczytać :) Bardzo mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

a mnie NTN z roku na rok wydaje się coraz słabszy...

generalnie czytając cokolwiek odnoszę wrażenie jakby autorzy byli przeświadczeni o swej wyższości i posiadaniu patentu na wiedzę wszelaką oraz nieomylność. Arogancja wylewa się zewsząd. To dziwi i razi, a przecież komentując PŚ dla Eurosportu Tomasz Kurdziel jawi się jako prawdziwy profesjonalista.

I jeszcze sprawa sponsoringu: kasa potrzebna, wiadomo. Reklamy w magazynie ogóle mi nie przeszkadzają, ale te teksty na zlecenie pisane przez Tomasza Kurdziela o np. Dacii Logan to już przesada. Napisali by przynajmniej "reklama" czy tam "promocja". To takie troche rozmienianie się na drobne.

ot moje przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arogancja wylewa się zewsząd. To dziwi i razi, a przecież komentując PŚ dla Eurosportu Tomasz Kurdziel jawi się jako prawdziwy profesjonalista.

Kiedyś miałem okazję, bo nie przyjemność, poznać,

profesjonalista, hmmm... może jakby Domańskiego i Szafy nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę off topic - dzisiaj Domańskiego przełączyłem na Anglika Johna Clarka, po tym jak zapodał coś o 80 metrowych skokach zawodników podczas SG w Val Gardena. I tak od dłuższego czasu się dzieje z jego komentarzem. Natomiast Szafrański - duża przyjemność - wielkie doświadczenie, które procentuje ciekawymi informacjami i ogólnie szacunek. Kurdziel też "daje radę" - np. jako pierwszy wspomniał podczas komentowania o genialnym czuciu głębokim, jakie ma Bode i o treningu propriocepcji - kluczowego aspekcie treningu wielkich zawodników.

Ale to tak na marginesie...

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domanski,Kurdziel,Szafranski oni przy takim gosciu jak Tomasz Tomaszewski Polsat Sport, wysiadają, jak tego goscia słucham to mam niezły ubaw takiego prawdziwka dawno nie było

uhaha! To fakt. Swoją drogą, jest grupa komentatorów, którzy jak coś przyfarmazonią, to robią to z takim... wdziękiem, że aż miło. Do nich zaliczam właśnie Domańskiego, a przede wszystkim panów W i J. Ich sześciogodzinną gadkę przez trzy lipcowe tygodnie mogę słuchać non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ten kolo z polsatu sport jest jedyny w swoim rodzaju.

zresztą w polsacie sport widać wszędzie, że kase na zakup transmisji przeróżnych mają, ale nikt się tam nie zna na sporcie. vide: denne relacje z F1

Już miałem zamilknąć, ale jednak jeszcze nie. F1, sezon 2006 to było komentatorskie PRZEGIĘCIE PAŁY!!! Słuchając gości nie wiedziałem, czy śmiać się czy płakać. W tym roku już tylko chciało mi się śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...