Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie jedziecie??


szteker

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem:D

Było super, warunki lepsze niż przez cały zeszły sezon:p

Słonko, zmrożony śnieżek, dużo puchu w lesie;)

fajne hopki (wykręciłem 36:P, pochwalę się a co mi tam:P)

Słowa uznania dla ekipy pana Witka Pruskiego za przygotowanie stoku!!

A jak było u was??

pozdrawiam Szteker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Korbielowa i :

Gat "oczywiście" nie odpalił wyciągów:confused:

na szczęście "BABA" czyli prywatne krzesło obok już uruchomione , więc sezon is open :) .

Warunki na trasie - śniegu jak na listopad dużo , ale na dole ( taka mała ścianka ) rano było trochę grud lodowych ( skutki nasnieżania ) a póżniej zaczęły wychodzić kamienie . Jednak wrażenie ogólne - OK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Korbielowa i :

Gat "oczywiście" nie odpalił wyciągów:confused:

tak myślałem wiec poleciałem dalej na słowacje i co ...

na parkingu(bezplatny) 5 samochodow , wyciagi pracuja lazur na niebie wiec idziemy...

podchodze do kasy - zamknieta

ale widze ze jezdza przeciez

no to sie dobijam , pukam pukam w koncu otwiera mila pani i mowi "wekend zdarma" - popatrzylem na zone czy dobrze zrozumialem i poszlismy jezdzic...

podsumowanie ... nie chodzi o tych pare koron ktore trzeba im zostawic bo biorac pod uwage realia karnetu czasowego i ilosc z jazdow to za taka sama przyjemnosc placimy w lokalnych "skansenach" (wisla szczyrk ustron) przynejmniej 3x wiecej ...

chodzi o sam fakt ze ktos mysli inaczej niz polscy "biznesmeni" wyciągowi - otwarcie i zamkniecie sezonu zawsze za free jako reklama, stoki przygotowane i mimo ze nie zarobili na tobie jeszcze zlotowki potrafia milo i bez zlosliwosci podac orczyk czy pomoc osobą ktore 1raz korzystaly z wyciagu , nie majac przy tym much w nosie i nie rzucajacych cietych aluzji jak to np jest na bialym krzyzu.

Dlatego wiem ze w tym sezonie w przewazajacej ilosci bede jezdzil tam milo ze "skanseny" mam blizej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie warunki na Polhorze?

i może coś wiesz na temat Sihelnego (trochę bliżej granicy odbija sie w prawo z głównej drogi ) -czy Słowacy otwarli juz tam trasy

na Polhorze 7 w skali 1-10 sniegu duzo ludzi malo tyle ze po sobocie nie chciało im sie wyratrakowac na stół - widocznie malo ludzi jezdzilo w sobote bo naprawde nie bylo sle :) ale lubie stwiac 1krechy na sztruksiku a tgo tym razem nie bylo :) ale w koncu bylo za free wiec nie marudze ;)

Sihelnego > nic nie wiem jakos zawsze ciaglo mnie bardziej na polhore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja planowałem Kubińską Holę, ale dzisiaj widziałem na kamerkach że na dole coś tam czarno jest:( . I chyba się wybiorę w kierunku Białeczki, Małego Cichego. Dzisiaj tam w ciągu dnia nie było więcej jak 1,5 stopnia to jeszcze nie tragedia:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...