Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val di Sole


szparaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja moi drodzy byłem od 8.12 do 15.12 i śniegu było wystarczająco. Odwiedziłem Madonna'ę i Marileve i w Tonale wszystko działało jak trzeba. Piękne góry, cudowne miejsce, totalny brak ludzi. Na kanapie czteroosobowej najczęściej jeździłem w składzie jedno lub dwu osobowym. Mekka narciarstwa. Ja osobiście od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu byłem i jestem w niesłabnącym szoku. Był to dla mnie pierwszy wyjazd na narty za polską granice, więc włoskie Dolomity zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Przepiękne trasy i góry zapierające dech w piersi - jedyne, co to Polskie chamstwo na stoku. Niestety grupa dygnitarzy z Polski w Descentach, Colmarach i Spyderach wyjechała na podbój "świata" i za to powinniśmy się wstydzić. Jeżeli ktoś podjeżdża Twojemu czteroletniemu dziecku pod narty, jeżeli ktoś pijany jeździ po stoku, jeżeli ktoś za bramkami do wyciągu stoi w poprzek tarasując wszystkim ruch albo tratuje twoja zonę i dziecko biegnąc, dosłownie biegnąc do samolotu tanich linii lotniczych - to możesz być pewien, że jest to Twój rodak, Polak!!!

Na szczęście wrażenia pozytywne są tak silne że przyćmiły wszystkie żałosne chwile. Szczerze mówiąc czułem się jakby to włosi przyjechali do Nas a nie ja pojechałem do Włoch. Zdecydowanie częściej było słychać polski język. Nawet pani w barze powiedziała do mnie dziękuję bardzo  a pan z obsługi baru w Maddonna’nie był Polakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiola, szparaaa, kpt70 - jaka mieliscie zawartosc narciarstwa w tym narciarstwie ?? ;) (patrz kiedys - zawartosc cukru w cukrze);

szparra mam wrazenie ze tylko szukal konsumpcji :D

zima na fotach piekna - szczegolnie stosunek bieli do blekitu

Zawartość? Hmm... może niech się wypowie reszta ekipy. juice, chyba nie załapałes do konca o co mi chodzilo, no ale z takim odbiorem tez sie liczyłem. p.s. moj nick to kp70 ;), a Szparaa-przez 2 "a". Pozdrawiam milosnika esencji narciarstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od X lat jeżdzę za granice tfu tzn do włoch bo przeciez granic nie ma:) i no dziwnie mi sie jeździ jak wracam z takich włajaży:D ale to chyba nie tylko ja mam takie dziwne odczucia:D, nie mogę sie na te polskie trasy spowrotem przestawić choć nie możecie powiedzieć bo widać postęp na polskich stokach armatki są ratraki też:D także narazie nie ma co marudzić z roku na rok możę będzie lepiej choć powiecie żę jestem idiotą ze w to wierze:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiola, szparaaa, kpt70 - jaka mieliscie zawartosc narciarstwa w tym narciarstwie ?? ;) (patrz kiedys - zawartosc cukru w cukrze);

szparra mam wrazenie ze tylko szukal konsumpcji :D

zima na fotach piekna - szczegolnie stosunek bieli do blekitu

Narciarstwo było do 16, potem sauna i basen a potem wieczór:D Także wszystko było. Najwazniejsze ze było bardzo miło, wesoło i sympatycznie!!

...nie mogę sie na te polskie trasy spowrotem przestawić choć nie możecie powiedzieć bo widać postęp na polskich stokach armatki są ratraki też..

No ciężko się przestawić, ciężko... Jutro jade na 4 dni do Krynicy i juz widze te kolejki do wyciągów... Zgadza się, armatki są, ratraki też tylko czasami górale zapominają ich użyć, ale to już inna kwestia!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie zapominają jak nie umieją jakoś w bialce ich nauczyli i sprawa ma sie inaczej jest prawie po "alpejsku" a krynica całkiem całkiem:] na pewno lepsza niż szczyrk:D wisła itd:P życze udanej zabawy sywestrowej i pojazdówki w krynicy:D bo jak jedziesz na 4 dni tzn że tam powitasz nowy rok:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość? Hmm... może niech się wypowie reszta ekipy. juice, chyba nie załapałes do konca o co mi chodzilo, no ale z takim odbiorem tez sie liczyłem. p.s. moj nick to kp70 ;), a Szparaa-przez 2 "a". Pozdrawiam milosnika esencji narciarstwa :)

spokoooojnie...... troche zazdraszczam i tylko tyle :) odbior byl jak najbardziej prawidlowy, bez wzgledu na .... cukier w cukrze ;) ;

no i troche sie mi "a" rozpedzilo, kp70 i szparaa;

pozdrowienia nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narciarstwo było do 16, potem sauna i basen a potem wieczór:D Także wszystko było. Najwazniejsze ze było bardzo miło, wesoło i sympatycznie!!

No ciężko się przestawić, ciężko... Jutro jade na 4 dni do Krynicy i juz widze te kolejki do wyciągów... Zgadza się, armatki są, ratraki też tylko czasami górale zapominają ich użyć, ale to już inna kwestia!:)

Szparaa... a Ciebie gdzie znowu niesie? co? ;)

He,he,he... a ja sylwestra spędze w dość nietypowym dla mnie miejscu, bo...nad morzem.

Zdecydowanie wolałbym góry, ale jak się nie ma tego co się lubi...itd...Pozdrowienia serdeczne dla Ciebie no i przede wszystkim dla Beaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokoooojnie...... troche zazdraszczam i tylko tyle :) odbior byl jak najbardziej prawidlowy, bez wzgledu na .... cukier w cukrze ;) ;

no i troche sie mi "a" rozpedzilo, kp70 i szparaa;

pozdrowienia nawzajem

juice... spoko :) Miłej zabawy sylwestrowej no i mnóstwa śniegu w 2008 r. /nawet do kwietnia/ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze chciałem jechać nad morze na sylwestra! Moze jakas mała wymiana? Ty pojedziesz z moją ekipą a ja z Twoją?;)

Życzę wszystkim udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nowym roku!:)

Oj, nie wiem czy taka wymiana doszłaby do skutku ;) A sylwestra juz spedzalem nad morzem...z toastem i ogniami na plazy. Wiec najwyzszy czas pomyslec o górach... Może za rok? :)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szparaa... a Ciebie gdzie znowu niesie? co? ;)

He,he,he... a ja sylwestra spędze w dość nietypowym dla mnie miejscu, bo...nad morzem.

Zdecydowanie wolałbym góry, ale jak się nie ma tego co się lubi...itd...Pozdrowienia serdeczne dla Ciebie no i przede wszystkim dla Beaty :)

witam!

Dzięki Krzysiek za pozdrowienia - chociaż aby je "odebrać" musiałam wejśc na forum - Ochroniarz skutecznie je "zablokował" ;)

- mam już nasze fotki z wyjazdu .. zdecydowanie róźnią sie od tych od Wioli - proporcja odwrotna ;) - tylko 3 zdjęcia z imprez ... - wyślij adres e-mailowy to wyślę linka

pozdrawiam

i udanej zabawy sylwestrowej życzę !

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do szparaa i kp70...świetne podejście do tematu i dalej tak Panowie...zrobiło się kolorowo i na temat...życzę wszystkim forumowiczom udanego sylwka i 10 metrów śniegu pod nartą....

P.S 3 stycznia jadę do Krynicy na 3 dni może szepniesz szparaa jakie są warunki ,będziesz w temacie "świeżutki":)...jeszcze raz pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...