Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Podcięta narta, czy można jakoś zakleić???


prez7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w poprzednim sezonie, gdzie jak wiemy, warunki były kiepskie, podczas jednego z upadków na stoku, tak nie fortunnie skrzyżowałem narty:mad: że po prostu podciąłem jedną o drugą - przodu, były to nówki bardzo ostre, co prawda delikatnie, nie nastąpiło odłupanie czy oderwanie, ale widać że laminat-warstwa wierzchnia narty jest podcięta (ok 1 cm długości) i będzie sie tam dostawał śnieg i woda.

Bardzo mnie to boli, bo to moje pierwsze nowe narty, a wyglądają jak po pobojowisku, dodatkowo dziś spojrzałem na krawędzie nart i widać gdzieniegdzie brązowe kropki na metalowych rantach, tak jakby rdza ??? :mad:

Bardzo proszę was o radę , czy powinienem oddać narty (po jednym sezonie 3 dni jazdy) do ostrzenia i czy da sie jakoś zakleić to podcięcie.

Gdzie w Warszawie można z pełnym zaufaniem oddać narty do serwisu ???

Pozdrawiam

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.ski-serwis.com, to jest serwis pod skocznia.

Dzięki,

byłem tam w niedziele, Pan uprzejmie odpowiedział że takimi małymi podcięciami sie nie zajmują, bo im sie nie opłaca rozrabiać kleju, czy czegoś tam.

Generalnie każdego sezonu, przechodzi do nich masa ludzi, z takim problemem i odsyłają ich z kwitkiem, bo nie przeszkadza to w ogóle w jeżdżeniu i nie ma się czym martwić.

Poradził żebym sobie zakleił to kropelką i po sprawie. W związku z tym może znasz jakiś dobry, 2składnikowy klej, bo nie wiem czy kropelka jest wystarczająco dobra do tego.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przezroczysty cyjanopan dwuskladnikowy do dostania w kazdej castoramie lub innym sklepie.

Pozdr.

P.S.

to serio musi byc male rozklejenie :)

No faktycznie podcięcie jest nie wielkie, ale boli jak cholera:( , gdy patrzysz na swoje pierwsze, nowo zakupione narty.

Dzięki za radę dziś jeszcze zakupię ten kleik i już będzie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

www.sport-service.waw.pl perfekcja,tradycja i solidność...nic wiecej:)

Dzięki, zanotuję sobie, zawsze warto mieć pod ręką, a z tym moim, myślę że dam radę sam.

W dwóch serwisach doradzili mi to skleić samemu, także nie ma co rzeźbić. Byłem dziś w markecie i zakupiłem dwuskładnikowy bezbarwny BISON EPOXY RAPID, łączy elementy w ciągu 5 minut pełną wytrzymałość uzyskuje po 1godzinie wg. opakowania do 180KG, a inne źródła podają że160KG na cm2.

Mam nadzieję że wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za wszystkie namiary, już sklejone, pozostały tylko resztki papieru ręcznikowego, który służył jako podkład. Nie jest to idealnie płaskie, u góry imadełko docisnęło doskonale, ale z boku trochę odstaje, kleju nie pożałowałem. Teraz czeka mnie delikatne zabawa, z papierkiem ściernym, mógłbym sobie to odpuścić, ale kocham swoje czerwone Rossi, także muszę je dopieścić jeszcze troszkę:)

Kupiłem papier o różnej grubości ziaren: 500 800 i 1000, zobaczymy jak wyjdzie, o czym z pewnością napiszę.

POzdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...