Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc i/lub fachowa porada


adke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...jestem nowym członkiem tego forum i jak wynika z tytułu postu potrzebuje fachowego doradztwa bardziej rozeznanych i doświadczonych narciarzy:D ...mianowicie...

Jestem średnio zaawansowanym narciarzem, jeżdżącym kilka lat. Moje umiejętności plasują sie na poziomie ok.6...

Lubię szybko pojeździć (niekoniecznie na tzw. krechę) lubie także dużo pokręcić...preferuję raczej średni skręt, próbuję jazdy na krawędziach, jeżdżę głównie po trasach narciarskich w Polsce i na Słowacji, w tym sezonie planuje wyjazd do Austrii.

Nie wiem czy to ma znaczenie ale kupiłem niedawno buty Rossignol Zenith Z12...

Pospacerowałem dzisiaj po warszawskich sklepach z nartami i dostałem kilka propozycji modeli nart, które chciałbym z Wami przedyskutować ewentualnie pomyśleć o czymś innym:

Dynastar Contact 10;

Rossignol Zenith5;

Volki Tiger P70

Fischer AMC 70;

Dodam na koniec iż mam 180cm i ok. 85kg...

Wiem iż posty tego typu są uciążliwe dla stałych forumowiczów dlatego tym bardziej dziękuje i przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no trudno coś polecić bo każdy ma inne zdanie i potrzeby ja jak bym kupował to bym wziol dynastary, ale najlepiej jest przejechać sie na danym modelu bo wtedy będziesz miał możliwość ocenienia parametrów narty a nie szaty graficznej jak to jest w sklepie osobiście wybieral bym między dyna a rossi, jeżdze na fisherach ale tego modelu bym nie wzioł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu pierwszy raz i potrzebuje rady. zostały mi sl9 170cm i nie wiem czy nie będą za twarde . mam ok 185 cm wzrostu i 100 kg wagi jeżdżę od paru lat myśle ze średnio mi to idźe i nie wiem czy je sobie odpuścić czy sie do nich przekonać kolega który na nich jeździł mówił ze sa za twarde sam nie wiem.dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, uwierz mi że to nie tak, jesli narta bedzie na wyrost to nie dasz jej rady, a nauka tzn podnoszenie swoich umiejetnosci na takiej narcie bedzie trudniejsze ;) owszem można sobie kupic narte na wyrost ale nie tak ze np: masz miec AMC 73 a tu kupujesz sobie troche na wyrosc Wc Sc ;), Jesli to jest tak że ktos Ci ci da Rx 6 zamias Rx 4 to to przeżyjesz bo to róznica jedenego modelu w górę ale przeskakiwanie odrazu na najwyższy model nie ma SENSU, nie wiem jak to jest u ciebie ? podaj konkretne modele co zamiast czego Ci polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...