Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolejka w Zakopanem narusza konstytucję?


Rekomendowane odpowiedzi

Zamknąć te ośrodki i sponsorowane prezz Państwo firmy typu GAT.

W zamian obowdnicę Zakopanego, która z jednej storny dojeźdża do Jurgowa a z drugiej do Chyżnego. Porzadną drogę BB-> Zwardoń i BB->Korbielów.

Mamy z głowy ekologów, przygotowanie tras, remont ośrodków narciarskich.

I pozostanie tylko Kononowicz i nic już nie będzie w tej Polsce.

Ja się tak zastanawiam, kto jeszcze jeździ do Szczyrku, Korbielowa i do Zakopanego ? Oprócz masochistów czystej krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha Ha :) ja sie tym nie przejmuje :D nie bywam tam za czesto a u mnie w regionie ekologów wystrzelalismy a nie dobitków zamknelismy w lesie z ich kochanymi niedzwiedziami i rysiami ( ostatnio w Polandii na wyginięciu :D ) ale wracajac do tematu to... jak bym tylko spodkał jakiegos zielonego na nartach muaaaaaaa to by było cos... pogadał bym o ważnych sprawach dla przyrody, ja sie czasem tak zastanawiam skoro oni tak dbaja o to srodowisko to co śmieci - jedzą ?? autem/pociągiem nie jeżdza na te swoje "spodkania" nie jeżdża - chodzą?, a telefonow komórkowych to nie widzieli... bo przecież to niszczy środowisko :] ale to tylko POLSKA tutaj jest tego sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ekolodzy napisali, że "budowa kolei na Kasprowy godzi w Konstytucję RP". Ich zdaniem, w związku z tą inwestycją organy administracji państwowej złamały konstytucyjne zasady zrównoważonego rozwoju. Chodzi im o postanowienie burmistrza Zakopanego, który stwierdził, że przebudowa kolejki linowej na Kasprowy Wierch, prowadzona na obszarze objętym siecią Natura 2000 nie wymaga raportu o oddziaływaniu na środowisko." chyba chodzi o to że trzeba było zamówić u zielonych jakąś ekspertyzę czyt. zapłacić haracz i wtedy było by ok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taka sama paranoja jak to ze nauczyciele łamia konstytucje zadając prace domowe:D

prawo mamy do dupy ale tych ktorzy wykorzystuja bzdury i luki w prawie powinno sie wysłac do rezerwatu aby sobie policzyli ile nas kosztuja te ich pomysły; sprawy nie odkręca ale my wszyscy wydamy z naszych podatków :( na wymair sprawiedliwosci, dziesiatki odwołań apelacji itp i tylko po to by jais pacan mógł sie popsiac ze swojej aktywnosci:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz w tym roku byłem w innym świecie narciarskim. Włoskie Dolomity gdzie też żyje świstak i są ekolodzy. Ale jakby prawo było lepsze bo z pieniędzy zarobionych w sezonie narciarskim cześć inwestuje się właśnie w ekologie. Dzięki tym pieniądzom powstaje to, co daje możliwość neutralizacji bytności człowieka w tym regionie - czyli oczyszczalnie ścieków, przepławki dla ryb na uregulowanych fragmentach rzek itd.. Ja osobiście lubię bardzo przyrodę ale niestety nie da się zahamować rozwoju cywilizacji trzeba sobie z nią w mądry sposób poradzić. I zgodzę się z komentarzami że niektórzy ekolodzy ze swojego ekologicznego ekstremizmu uczynili sposób na dostanie życie - wykorzystując lodówkę freonową, chodząc w kurtkach z tworzyw sztucznych i wywalając zużyte baterie na śmietnik. Dziwne jest tylko to że, jak dostana pieniądze to problem świstaka, nieskazitelnej górskiej przyrody przestaje istnieć?? Zachodzę w głowę dlaczego?? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykładem polączenia ekologi i turystyki jest Val di Sole a dokłądnie rezerwat, park narodowy parco dello stelvio:), jeżdząć w pejo jeździsz w tym parku, patrzysz za siatkę na trasie albo na drzewko nieopodal a tam świstak sie wygrzewa wiewiórka skacze a sarna czy ta co tam jest biega sobie i co ?? i nic im nie jest wiec niech w PL nie mowia ze misiu nie zaśnie albo że świstaki nie bd miały gdzie mieszkać bo sie ci IDIOCI OŚMIESZAJĄ!! NA CZELE Z WŁADZAMI ZAKOPCA I ICH EKO ĆPUNAMI, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...