Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jazda po lodzie...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda po lodzie...

A ja wybieram się w piątek wieczorem do Les 2 Alpes.

Ciekawe co tam zastaniemy ??? :(

Aż się boję.

Ale opisz Jacku, czy była znów sesja mody dla FTV i Playboya, bo te rzeczy mnie bardziej interesują niż jazda po "lodzie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po lodzie...

... a no była!!! Tym razem dla Playboya. Na jesieni będą fragmenty w TVN-ie. Do Maso oprócz modelek zjechali Kuroń, Milowicz, Zelt, Gąsowski, Śleszyńska, Norbi, Reni Jusis, Zubilewicz, Rozmus i jeszcze parę mniej lub bardziej znanych osób. Do tego kilkudziesięciu dziennikarz. Oj działo się, działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po lodzie...

No... tak, Piotr Zelt śmigał i to całkiem, całkiem. Z Piotrkiem Rozmusem też walczyliśmy z lodem. Piotr Gąsowski walczył na desce, Dyląg i Milowicz ujarzmiali narty. Z Piorkiem Zeltem ścigaliśmy się w zawodach, tym razem okazałem się szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po lodzie...

i Twój post mnie załamał a dokładnie wyjazd do Les deux Alpes!!! Strasznie mi sie tam podoba ale niestety nie prędko tam wyjadę ..trzeba tyrać:((((((

Udanego wyjazdu !!!!!-muzin

ps. dobij nas relacja z pobytu jak wrócisz...:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po lodzie...

Pożyjemy zobaczymy.

Na pewno zrobię jakieś fotki dla blizzarda, bo jestem do teg ozobligowany.

A może na skionline, będzie można napisać recenzje do testowanych nartek ??

Pozdro 4 all i 3majcie kciuki za waruki !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po lodzie...

jeśli nie dopiszą warunki to wymoczysz tyłek w basenie ,poszalejesz na rodeo pod Orionem a na koniec poszurasz kapciem w Brasilianie...a fanki są tam całkiem całkiem więc nie powinieneś się nudzić...:)))))zresztą komu ja to piszę ??? to Ciebie (starego wygę białego szaleństwa) powinienem dopytać co tam można jeszcze wykombinować...:)))udanej zabawy na i po nartach-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jazda po lodzie...

Ale masz problmy...

38 stopni w sloncu, ludzie sie smaza i tesknie spogladaja na sprzet. Moim skromnym zdaniem powinienes byc raczej bardzo szczesliwy nawet jesli na tamtejsze warunki bardziej odpowiednie bylyby lyzwy. Ja w kazdym razie ci zazdroszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...