Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

[wybor nart] Prośba o pomoc


Kanu

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

przede wszystkim witajcie - to moj pierwszy post na tym forum.

A teraz do rzeczy:

mam 197 cm wzrostu i 101 kg wagi

Szukam nart z grupy allround. Jestem początkującym narciarzem. Na stokach byłem zaledwie kilka razy, a więc moje umiejętności są bardzo mizerne.

Kupiłem już buty - Atomic B-tech 70

Co możecie mi polecić (najchętniej z oferty atomica)?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic...hm Nie jestem sympatykiem tej marki ale to nie ma nic do rzeczy.Nie wiem jakie narty Cie interesuja tzn. z tego roku czy z poprzednich sezonów.Na pewno starsze ale nowe(no chyba,że myslisz o używanych) możesz znależc w dobrej cenie.Np. z zeszłego sezonu którys z nizszych Izorów.Mysle,że 5 byłby ok. Pare sezonów temu były narty z serii C(5 lub 7). Jak na poczatek to powinno wystarczyć. A z tego sezonu to moze Metrony też nizsze numeki. Co prawda metron to nie koniecznie allround ale tez byłby to dobry wybór.Sprawdzi sie i na stoku i w głebszym śniegu.

Z Izorami czy C(jezeli jeszcze znajdziesz) zmieścisz się w cenie. Z metronami moze byc gorzej ale moze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o wypozyczalni (do tej pory na takich jezdzilem), ale w tym roku (i mam nadzieje, ze w nastepnych tez) planujemy (z żoną) niemal każdy weekend spedzac na nartach (o ile pogoda nam na to pozwoli). Wolalbym nie zaprzatac sobie glowy wypozyczalnią. Planujemy również wypady do Włoch i Austrii.

Nie ma dla mnie znaczenia, z którego sezonu bedzie pochodzila narta

a propos budzetu: moge przeznaczyc troche wiecej pieniedzy jezeli okaze sie to konieczne.

Bardzo dziekuję za wszystkie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujemy (z żoną) niemal każdy weekend spedzac na nartach (o ile pogoda nam na to pozwoli).

No to witaj w klubie pozytywnie zakręconych ...

W takiej sytuacji wypożyczalnia odpada.

Kawał chłopa z Ciebie więc narta też powinna być mocniejsza. Może coś z Metronów. Stabilna i skrętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatecznosci to moga byc narty innej firmy :-)

No to teraz nam ułatwiłeś.Ograniczyliśmy się do jakiś 200-tu pozycji:D .

A tak powaznie to jezeli to poczatek to marka specjalnie nie ma znaczenia(nie jesteś jeszcze skażony). Jeżeli miały byc atomy(choc jak dla mnie to raczej w ostatecznosci:D ) to niech tak zostanie.W Wa-wie jest sklep na 17 stycznia- nazwy nie podaje,zeby nie było ,w sumie sa chyba 3.Jezeli nie kojarzysz to moge wysłac na priva. Duzy wybór i fachowa obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...