Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Planowanie wyjazdów w Alpy


Zdzich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Skoro już przywitałem się w nowym sezonie na forum to od razu mam pytanie do doświadczonych podróżników:

Mam za sobą dwa wyjazdy do Austrii, lecz w tym roku przyjdzie zmierzyć mi się chyba z samodzielną organizacją takiego wypadu. Słyszałem że w niektórych regionach można trafić na oferty all inclusive. Czy to prawda? Co zawiera się w takiej ofercie i gdzie można je znaleźć? Macie jakieś godne polecenia?

Oczywiście nie chodzi mo tylko o Austrię,ale także Włochy, bo Francja to raczej nie wchodzi w grę z powodów finansowych. A może się mylę?

Pozdrawiam

Zdzich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowanie wyjazdów w Alpy

czesc

najlatwiej zalatwia sie wszystko w austrii. maja tam najlepsza informacje turystyczna, wiec znalezienie lokum jest bajecznie proste. zarcie mozesz wykupic w hotelu albo chodzic do knajpek - finansowo jest to egal. karnet kupujesz przy wyciagach, wiec tez zadne mecyje. plus jest taki ze za nic nie placisz z gory. dla mnie na przyklad jest to wazne, bo moje dziecko preferuje chorowac wtedy jak mamy jechac na urlop.

oprocz tego sa oferty pakietowe (jak ktos woli: all inclusive). ich cecha charakterystyczna jest to, ze kosztuja w pakiecie tyle samo co wszystko kupowane z osobna.

pozdr

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...